wlashack

Přehled odpovědí

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1. až 20. (z celkem 77)
 • Autor
  Příspěvky

 • wlashack
  Participant
  Web

  Je pravda, že ke změně chování došlo nějakou aktualizací (bohužel nevím čeho a kdy, protože jsem na to chování přišel až později.

  Nicméně plugin Pays.cz ve svých nastaveních nemá možnost volit, do jakého stavu se přepne objednávka, ten se pouze postará o platbu jako takovou. Tudíž mi přišlo logické, že se o to, jaký stav nabude objednávka po zaplacení, stará WooCommerce. Jen nemohu nikde najít, kde to nastavit.

  odpověď na téma: Nadřazené/podřazené varianty produktu pro Woocommerce? #38101

  wlashack
  Participant
  Web

  Pointou celé té záležitosti je právě existence jediného produktu na všechny akce v roce. A vyřešilo se to, funguje to, takže velká spokojenost.

  odpověď na téma: Nadřazené/podřazené varianty produktu pro Woocommerce? #38094

  wlashack
  Participant
  Web

  A tak to se stane, jsme lidé. :)
  V každém případě díky a ať se daří!

  odpověď na téma: Nadřazené/podřazené varianty produktu pro Woocommerce? #38080

  wlashack
  Participant
  Web

  Tak jsem nakonec přišel na příčinu, resp. přišel na to můj porgramátor. Kdyby to někoho zajímalo, přikládám, co mi k tomu užitečného napsal, třeba to někomu také pomůže:

  Ahoj, zkoumal jsem ty varianty a po vyloučení asi úplně všech možností jsem přišel na to, že filtrování variant podle vlastností funguje pouze pokud je variant 30 nebo méně. Když jsem 3 varianty smazal (měl jsi jich 3×11, tedy 33), začalo se to chovat dle očekávání.

  Taky jsem zjistitl, že Woocommerce má omezení na 50 variant (zřejmě jde o to, že jsou varianty náročné na výkon) a pro ajaxové filtrování je ten limit nastavený na 30. Našel jsem způsob, jak limit změnit (posledních 5 řádek ve functions.php) a nastavil ho na 50. A funguje to.

  Jelikož tenhle limit existuje, tak i když se dá posunout, doporučoval bych ho příliš nepřekračovat.

  odpověď na téma: Nadřazené/podřazené varianty produktu pro Woocommerce? #38035

  wlashack
  Participant
  Web

  Hmm, tak to máme úplně stejně. Přesně jak píšeš jsem to také udělal. Nechápu. Ale v každém případě jsem rád, že uvažuji správně a že to má fungovat, jak potřebuji.

  Moc díky!

  odpověď na téma: Nadřazené/podřazené varianty produktu pro Woocommerce? #38032

  wlashack
  Participant
  Web

  Díky za info, přesně takhle bych to potřeboval mít.

  Můžeš mi prosím ještě poslat screenshot, jak u tebe vypadá záložka Vlastnosti (a ty vlastnosti rozbalené, ať vidím, co tam máš kde nastaveno)? Děkuji.

  odpověď na téma: Propojení Woocommerce s iDokladem #37681

  wlashack
  Participant
  Web

  Díky za odpověď i nabídku. Pan Musílek se nakonec ozval po zkontaktování přes Facebook, a slíbil s tím něco udělat. Dám tomu tedy šanci, a kdyby to nedopadlo, ozvu se.

  Díky!

  odpověď na téma: Plugin pro rozesílání emailových kampaní #37467

  wlashack
  Participant
  Web

  Dobrý den,
  díky za tipy, já už si v mezičase vybral, nakonec se mi ukázal jako ideální volba Newsletter Plugin, který řeší vše, co potřebuji a jeho administrace vypadá velice přehledně.

  odpověď na téma: Ceny na eshopu v CZK i EUR #37056

  wlashack
  Participant
  Web

  Díky, to vypadá dobře.

  odpověď na téma: Google Dokument a Publikování na web (ve WordPressu) #36977

  wlashack
  Participant
  Web

  Moc díky, všemu rozumím, jdu to pořešit.

  odpověď na téma: Google Dokument a Publikování na web (ve WordPressu) #36975

  wlashack
  Participant
  Web

  Ideální to pro mě není proto, že já potřebuji ty články editovat, čímž se bude jejich délka/výška měnit.

  Mně se hodí fakt, že upravuji v Google Docs články a ony se automaticky aktualizují na webu. Ale rád bych se zbavil toho scrollování.

  Nicméně i tak – jak nadefinuji výšku stránky/příspěvku? Já jsem uživatel, ne htmlista. Zkouším to googlit, ale nedaří se. Díky.

  odpověď na téma: Jak počeštit emaily, které WP odesílá? #36922

  wlashack
  Participant
  Web

  Já v mezičase zjistil, že mi to dělá Woocommerce, ona používá pro tytéž emaily své vlastní šablony, které WP upřednostňuje. Jsou ve složce themes/vašechildtheme/woocommerce/emails, a tam už stačí přepsat, co člověk potřebuje.

  Takže vyřešeno, díky.

  odpověď na téma: Jak počeštit emaily, které WP odesílá? #36917

  wlashack
  Participant
  Web

  Aha, tak to je zvláštní. Používám odjakživa český WP, mám aktuální verzi 5.0.3. Zkusil jsem WP teď i přeinstalovat, ale nic se nezměnilo, pořád je ten email anglický. Vůbec to tedy nechápu.


  wlashack
  Participant
  Web

  Tomu se právě potřebuji vyhnout, dělat pro každou akci její vlastní formulář.

  Vygooglil jsem ale právě teď, že by to mohlo jít pomocí “special mail tags” přímo v Contact Form 7 (https://contactform7.com/special-mail-tags/). URL pozvánky dokážu nazvat tak, abych poznal, o jakou akci jde, takže tag _url by mohl být řešením.

  odpověď na téma: Odhlašování na Androidu #36555

  wlashack
  Participant
  Web

  Ono se to právě dělo obecně. Různým lidem na různých zařízeních. Mně osobně jak na telefonu, tak na tabletu. Takže nešlo o nějaké nastavení konkrétního systému nebo zařízení. Obvykle to tak dva tři dny fungovalo bez nutnosti se znovu přihlašovat, a pak zase vyskočilo, že nejsem přihlášený a musel proběhnout login atd.

  Já dnes ráno vygooglil plugin Persistent Login, tak jej chci zkusit.

  odpověď na téma: Změna šablony a co s sebou nese? #36507

  wlashack
  Participant
  Web

  A jak se takový přechod z jedné šablony na jinou obvykle provádí? Předpokládám, že shortcody používá kde kdo, aspoň šablony, které jsem zkoumal, vždy shortcody používaly a po pravdě – vlastně na nich stavěly. Bez jejich použití by toho člověk s šablonou moc neudělal. Anebo se předpokládá, že žádný přechod na jinou šablonu nikdy nebude? To mi přijde divné, už kvůli WordPressu jako takovému a jeho vývoji.

  odpověď na téma: Reupload obrázků #36463

  wlashack
  Participant
  Web

  Díky, takže jsem si to myslel správně, že reupload to neřeší ideálně. Díky za tip na ten plugin, to se hodí vědět. Já těch pár chybějících obrázků už úspěšně pořešil, naštěstí to šlo relativně dobře. Ale dovedu si představit mnohem komplikovanější situaci.

  Jelikož nejsem programátor, musím si vystačit s tím, co dokážu. Obnova webu ze zálohy mě už párkrát zachránila. :)

  odpověď na téma: Reupload obrázků #36460

  wlashack
  Participant
  Web

  Aha, tak díky, já si nebyl jistý a měl dojem, že to takto snadno nefunguje. Že se musí obrázky do WordPressu nahrávat nějak přes WordPress, který jima le přiřazuje nějaká svá id, a proto názvy nehrají až tak roli. Nevím, jak jsem na to přišel.
  Díky!

  odpověď na téma: České uvozovky v Příspěvcích blogu #36430

  wlashack
  Participant
  Web

  Nezbavím, ale přijímám, že to tak je. V nových článcích jsem začal psát české uvozovky přes Alt, a ve těch starých to prostě neřeším.


  wlashack
  Participant
  Web

  Hmmm, cítím, že vaše zkušenosti potvrzují ty moje, takže chyba asi nebude ve mně. Což je škoda, protože potenciál v tom editoru vidím, ale přijde mi zazděný, protože to je celé takové polovičaté.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1. až 20. (z celkem 77)