WordCamp v Praze – 18. února 2017

Už počtvrté (čas neuvěřitelně letí) se mohou zájemci o redakční systém WordPress společně setkat v rámci celosvětově pořádané konference WordCamp, která tentokrát proběhne v sobotu 18. února 2017 v Praze (opět v prostorách VŠE).

Program bude opět rozdělen na dvě skupiny, a to na uživatele a programátory. Zatímco uživatelská sekce bude zaměřena na obecné problémy (příprava webu, SEO, Facebook, marketing), tak programátoři se budou zabývat technickými záležitostmi, tedy např. využitím JavaScriptu, automatickým testováním či virtualizací vývojářského prostředí.

Banner pro WordCamp 2017 v Praze

Pokud se zajímáte o nadějný projekt VersionPress, tak si ho můžete prohlédnout buď z pohledu uživatele nebo se naopak dozvědět zajímavé technické detaily. Mezi přednášejícími se objeví mnoho starých známých tváří (Vladislav Musílek, David Biňovec či Vladimír Smitka), doplní je např. bezpečnostní expert Michal Špaček nebo Marek Beniak.

Podporuji WordPress (WordCamp 2017)

Aktuální cena za vstupenku je 499 Kč, takže pokud víte, že budete mít o víkendu čas, tak určitě zbytečně neváhejte s nákupem. Kromě zajímavých přednášek můžete poznat mnoho dalších lidí z komunity a sdílet své zkušenosti či naopak získávat různé nové poznatky.

Nejoblíbenější hosting pro WordPress WEDOS.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *