WordPress hosting

Doporučované kvalitní hostingy pro WordPress. Výběrem některého z uvedených hostingů byste neměli mít sebemenší problémy s provozem svého webu na WordPressu.

Hosting WEDOS

Hosting Czechia

Hosting Endora

11 thoughts on “WordPress hosting”

 1. Dobrý den,

  dne 31. 10. 2015 jsem ukončila podnikatelskou činnost v oblasti hlídání dětí, prosím tedy tímto o odstranění webových stránek www.hlidani-malinka.cz. Děkuji.

 2. Miloš Dubský: Budete muset kontaktovat přímo svého poskytovatele hostingu, toto je pouze stránka s jejich doporučením.

 3. Dobrý den,
  prosím o deaktivaci stránek www.hotelelizza.com z důvodu ukončení nájemní smlouvy a přerušení provozu hotelu k 30.9.2016. Nebo prosím o radu jak toto mohu v rámci svého účtu sama udělat.

  S pozdravem,
  Veronika Gregorová

 4. Veronika Gregorová: Opět budete muset kontaktovat přímo svého poskytovatele hostingu, toto je pouze stránka s jejich doporučením.

 5. Dobrý den, prosím o zrušení webových stránek: http://kkvlcnov.kvalitne.cz,
  jelikož poškozují dobré jméno Kynologického klubu Vlčnov
  a byly vytvořeny zjevně k tomuto účelu. Předem děkuji za kladné vyřízení.

 6. Dobrý den,

  pokud chci zrušit svoje webové stránky, jak pokračovat? V této problematice se nevyznám, se zpracovatelem (webmasterem) nejsem ve spojení. Na koho se můžu obrátit, případně jak tedy zrušit. Děkuji Jahodová

 7. Dobrý den,
  kontaktujte hostingovou podporu (společnost která Vám za měsíční/roční úplatu pronajala prostor pro web).
  Pokud máte přístupy můžete si je smazat sama.
  Pokud ne kontaktujte hostingovou podporu.Když mám napíšete název webu můžeme zjistit kde hostujete.

 8. Dobrý den, omylem jsem se přihlásil na Vaše stránky, které nebudu používat. Prosím odhlašte mě, nemohu nikde najít způsob odhlášení.
  Děkuji za spolupráci.

 9. Dobrý večer, prosím o radu. Před několika měsíci jsem si začal dělat webové stránky, ale nemůžu pokračovat, protože mi je opakovaně někdo hackuje – mění přihlašovací email a heslo. Už to trvá dost dlouho a hodně často. Prosím, co s tím?
  Děkuju za odpověď a případnou pomoc.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *