Jak počeštit emaily, které WP odesílá?

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Čeština pro WordPress Jak počeštit emaily, které WP odesílá?

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (3 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  wlashack a poslední změna je stará 5 let, 3 měsíce.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (z celkem 5)
 • Autor
  Příspěvky
 • #36915

  wlashack
  Participant
  Web

  Zdravím,
  poradíte, jak (kde) počeštím wordpressí emaily? Konkrétně mi teď jde o ten, který WP odesílá v případě žádosti o reset hesla.

  Díky.

  #36916

  Michal Janata
  Participant
  Web

  Zdravím,

  WordPress je 100% český. Teď jsem to zkusil na svém webu a email je celý v češtině. Zkuste aktualizovat češtinu a nebo přeinstalovat WordPress.

  #36917

  wlashack
  Participant
  Web

  Aha, tak to je zvláštní. Používám odjakživa český WP, mám aktuální verzi 5.0.3. Zkusil jsem WP teď i přeinstalovat, ale nic se nezměnilo, pořád je ten email anglický. Vůbec to tedy nechápu.

  #36919

  admin
  Keymaster
  Web

  Také jsem to zkoušel na novém WordPressu 5.x a email o zapomenutém hesle doarzil v češtině. Nemůže to dělat nějaký plugin (např. bezpečnostní) nebo použitá šablona? Občas se pokouší podobné věci vylepšit :-) Nepoužíváte nějaký plugin pro více jazyků na webu?

  Tak ještě na to koukám a klasická žádost o zapomenuté heslo je přesměrována sem: https://martinvlach.cz/obchod/muj-ucet/zapomenute-heslo/, takže tam asi přebírá vládu WooCommerce nebo nějaký jiný plugin?

  #36922

  wlashack
  Participant
  Web

  Já v mezičase zjistil, že mi to dělá Woocommerce, ona používá pro tytéž emaily své vlastní šablony, které WP upřednostňuje. Jsou ve složce themes/vašechildtheme/woocommerce/emails, a tam už stačí přepsat, co člověk potřebuje.

  Takže vyřešeno, díky.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (z celkem 5)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

WordPress – novinky, návody a zajímavosti