roboti006

Přehled odpovědí

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 41. až 60. (z celkem 67)
  • Autor
    Příspěvky
  • odpověď na téma: Vytvoření dalších menu #12082

    roboti006
    Participant

    Já jsem tam dal stejný atribut theme_location, jen jsem změnil třídy.

    No tak jasně… Spíše jsem měl na mysli něco jako když některé šablony umožňují uživateli změnit banner v záhlaví, jestli by se nedalo zařídit, aby stejně jako záhlaví, mohl měnit i text v zápatí, bylo by to zjednodušení pro uživatele kteří s HTML moc neumějí zacházet, pouze píšou články, protože pro takové lidi většinou ty šablony dělám.
    Jen jestli je tu nějaká možnost jak toto udělat…

    odpověď na téma: Prosím o radu s android aplikací #12013

    roboti006
    Participant

    Co vám nejde? Vybrat fotografii z adresáře, nebo vložení do příspěvku? Android aplikaci nepoužívám ale zhruba odhadnu, o co jde… Co označujete jako fotogalerii?

    odpověď na téma: Vytvoření dalších menu #12080

    roboti006
    Participant

    Ale v první řadě bych potřeboval vědět jak to udělat správně… ;)
    jestli dát wp_nav_menu() se stejným parametrem theme location, nebo tak nějak, jinak???
    Zkusím to první, a dám vědět…

    EDIT: Funguje, ikdyž nevím jestli to budu používat, protože nevím, jak rozmístit položky rovnoměrně, a není to moc úhledné, tam asi vrátím zpátky pevnou patičku.

    OT: Nevíte někdo, jak bych mohl udělat patičku, kterou si uživatel v adminu napíše? :D

    odpověď na téma: Vytvoření dalších menu #12078

    roboti006
    Participant

    No, na mnoha webech, kdysi (nebo dodnes?) byly v patičce takés jakés menu (textové, se stejnou nabídkou jako horní…), a byl to celkem dobrý zvyk, tak mě to tak napadlo, či by to šlo udělat…

    odpověď na téma: Vytvoření dalších menu #12076

    roboti006
    Participant

    Je možné dát stejné menu do více pozic v šabloně?

    odpověď na téma: Jak vložit externí odkaz do menu? #12131

    roboti006
    Participant

    to bylo asi proto, že jsi od začátku vedl web bez správy menu v adminu, a přidal jsi odkaz, a WP automaticky přešel na toto myslím…

    odpověď na téma: Jak vložit externí odkaz do menu? #12128

    roboti006
    Participant

    Ahoj, pokud tvá šablona podporuje nové jmenu (od WP 3.0, myslím), tak je to jednoduché, půjdeš do admina, klikneš na vzhled (nevím jak je to anglicky, ale pokud máš Český překlad…), a vybereš z otevřené nabídky menu. Tam dáš přidat odkaz do menu, a napíšeš titulek. Potom napíšeš adresu odkazu, a dáš přidat. Potom jen nezapomeň kliknout na aktualizovat menu, či tak nějak, a hned jak se ti zobrazí hláška o úspěchu, můžeš se jít podívat. Problém je v tom, že šablona musí podporovat tyto možnosti menu. Já jsem starší verze WP nepoužíval, alespoň ne tak do hloubky, a ve starších fakt nevím… Snad pomůže

    odpověď na téma: Anketa #10522

    roboti006
    Participant

    Ale podle mně ta chyba není na řádku 12, ale na řádku 866.
    máš tam …:12 ne on line 12 je tam on line 866
    Myslím, že 12 je port, ne?
    Zkus sem nakopírovat obsah souboru functions.php zhruba kolem toho 866. řádku (jestli je tam funkce, tak zkopíruj i tu předchozí), mohlo by to pomoct…
    Moc tomu nerozumím, ale alespoň jsem to zkusil, no… :D

    odpověď na téma: Nová pozice pro widget #12090

    roboti006
    Participant

    Potřebuješ přidat do souboru šablon místo pro widget. Já jsem to udělal tak, že jsem nejdříve v souboru functions.php registroval místo, a pak jsem si někde sehnal kód k umístění. Dobrý návod je tady

    odpověď na téma: Aktuální položka menu bez odkazu? #11772

    roboti006
    Participant

    Prosím, mohl by jste mi někdo poradit?

    odpověď na téma: Drop down menu #11867

    roboti006
    Participant

    No, dropdown menu jsem dělal v původním záměru stránek bez wordpressu, kde jsem si to upravoval zcela sám s PHP, CSS a HTML.

    Na HTML+CSS (nenašel jsem v tom nic moc JS, což může být výhoda) dropdown menu jsem vždycky šel na stránky http://cssmenumaker.com/, stáhnul jsem návrh a upravim k obrazu svému.

    Do WP sem ještě dropdown menu nedělal, a jako novopečený a nezkušený webdesigner, nevím jestli bych to chtěl. K předělání do WP ti asi neporadím, protože používám normální menu.

    Snad ti to trochu pomůže. Jinak, kdybych to dělal já, zeptám se strýčka Googla ;) Šťastné a veselé!

    odpověď na téma: Chyba při přihlášení #11839

    roboti006
    Participant

    Tak to by mě zajímalo, jaká chyba mohla způsobit toto? Víš to? Díky

    odpověď na téma: Chyba při přihlášení #11837

    roboti006
    Participant

    Mě to normálně přihlásí, také používám Gchrome a funguje to. Jedině by to bylo typem uživatelských práv, resp. postavení (že by to generovalo něco jiného), jinak mě nenapadá nic kromě té šablony.

    Admine omlouvám se, jsem se neovládl a rejpal…

    odpověď na téma: Chyba při přihlášení #11829

    roboti006
    Participant

    A to tu jsou jen lidi co překládaj WP, kteří jsou schopní odpovídat? :o Tak to chápu…

    Prdon

    odpověď na téma: Kde najdu zdrojové kódy TinyMCE #11845

    roboti006
    Participant

    Jde o to, abych mohl zformátovat text vlastní úpravou podle vlastního tlačítka a funkce. Jak vytvořím tlačítko, které mi obalí text do nějakého tagu s určenými parametry (něco jako už stávající funkce)? Našel jsem na TinyMCE návod, ale je tam jen tlačítko které přepíše text na Hello world. Jak?

    odpověď na téma: Kde najdu zdrojové kódy TinyMCE #11842

    roboti006
    Participant

    Asi takto: Mám vlastní šablonu, a upgrade jen tak nebude :D

    Jinak ten plugin už mám, ale nejsem z něj dvakrát moudrý…

    Díky, vyzkouším.

    odpověď na téma: Chyba při přihlášení #11827

    roboti006
    Participant

    No tak to teď už nechápu vůbec. :D

    Ale to asi není plnohodnotné řešení… když už máš pronajatou tu doménu :D

    Je to nanic tady, nikdo neodpovídá ;) Já už asi 4 dny čekám na odpovědi, alespoň nějaké nakopávající, a nic, takže se bojím že se tu nedozvíš víc než to co jsem ti řekl já ;)

    odpověď na téma: Chyba při přihlášení #11824

    roboti006
    Participant

    Nahrej na uložto nebo uschovnu a pošli odkaz, jinak další diskuse až zítra zas, teď už nemůžu.

    odpověď na téma: Chyba při přihlášení #11821

    roboti006
    Participant

    Dej si wordpress admin -> vzhled -> editor a hledej wp_loginout() nebo wp_login_form()

    k nim jsou nějaké parametry a v těch může být chyba. Nebo taky ne…

    Víš co? Mohl bys mi poslat zdroj šablony (přes FTP stáhneš z /wp-includes/themes/nazevtematu/ všechny soubory a složky a zazipuješ…), a jestli je to v šabloně, můžu ti teoreticky pomoct…

    PS: Co kdyby se do diskuse zapojil i někdo jiný než my dva??? Já absolutně nevím o čem je řeč :D

    odpověď na téma: Chyba při přihlášení #11819

    roboti006
    Participant

    Tady to je přesně: wp_loginout($_SERVER[“PHP_SELF”]);

    **http_referrer je něco docela jiného, pardon

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 41. až 60. (z celkem 67)

WordPress – novinky, návody a zajímavosti