roboti006

Přehled odpovědí

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 61. až 67. (z celkem 67)
  • Autor
    Příspěvky
  • odpověď na téma: Chyba při přihlášení #11818

    roboti006
    Participant

    Jo teď mě napadlo, smyčka přesměrování, je něco v přihlašování do WP (něco jako $_server[http_referrer]), skrývá se v loginformu jako hidden a value má jako adresu pozdějšího (po přihlášení/logoutu) přesměrování. Možná by to mohlo být v šabloně…

    odpověď na téma: Chyba při přihlášení #11817

    roboti006
    Participant

    No nevím, šel jsem na ty stránky, kliknul login, několikrát reloadoval, zadal špatné údaje a odeslal… Poprvé vyhodilo:

    CHYBA: Váš internetový prohlížeč buď nepodporuje cookies, nebo jsou přímo zakázány. Pro bezproblémové používání WordPressu musíte mít cookies povoleny. napodruhé už to nic nezvoralo, jen mi to hodilo (samozřejmě) hlášku špatném hesle řekl bych že chyba není na serveru, ale nevím.

    odpověď na téma: Chyba při přihlášení #11814

    roboti006
    Participant

    A udělá ti to hned před přihlášením, nebo až po přihlášení?

    odpověď na téma: Chyba při přihlášení #11812

    roboti006
    Participant

    Takže používáš stejnou šablonu i pluginy na více stránkách? zkus se podívat jestli jich někde nemáš víc. Zkus si plugin WSD Security, už mi párkrát našel problém, tak za zkoušku nic…

    Ve FF by to mělo být nějak kliknutím na firefox vlevo hore -> Nastavení/možnosti -> Obsah -> Povolit ukládání cookies – Nevím to přesně, používám Gchrome.

    odpověď na téma: Chyba při přihlášení #11808

    roboti006
    Participant

    Zkoušel jsi to na jiném počítači? nevím co to je za chybu, ale asi to bude vypnutým používáním cookies… Zkus vypnout a zapnout podporu cookies :| :)

    odpověď na téma: Jsem technicky dementní #11756

    roboti006
    Participant

    nebo:

    Error 3: “Can´t include file mozek.php, there´s no file like this” ;)

    odpověď na téma: Jsem technicky dementní #11755

    roboti006
    Participant

    Error 12344132: author is so stupid, as a idiot

    from line 1 – to $end of the programm in roboti006.user ;)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 61. až 67. (z celkem 67)

WordPress – novinky, návody a zajímavosti