České služby: Heureka XML feed

Plugin České služby už po několika měsících existence aktivně používá více než 60 různých webů, takže nastal čas doplnit některé další jednoduché funkce, např. XML feed pro Heureka.cz (WooCommerce).

XML feed pro Heureka.cz sice původně nebyl na pořadu dne, protože zbožové porovnávače osobně moc nepoužívám, ale ozval se Jaroslav Šilha, který jeho vývoj sponzoroval a nová funkce tak mohla být vcelku rychle zprovozněna. Zatím sice nepodporuje některé možnosti nastavení, které naleznete v placených pluginech, ale pro mnohé drobné obchody snad bude toto řešení dostačující a další funkce budou postupně doplňovány.

Plugin je dostupný zdarma přímo v oficiálním adresáři WordPressu a nainstalovat ho můžete přímo prostřednictvím administrace (aktivovat můžete pouze funkce, které opravdu potřebujete).

Nové funkce pro České služby 0.3 (kompletní přehled naleznete zde):

 • WooCommerce: XML feed (Heureka.cz)
 • WooCommerce: Omezení nabídky dopravy, pokud je dostupná zdarma

Nezapomeňte prosím, že je plugin stále ještě v testovací fázi, takže se mohou vyskytnout problémy či chyby (i když ho na několika webech bez problémů používám), za které se předem omlouvám. Pokud si všimnete nějakého problému, tak se prosím ozvěte přímo v místním fóru, programátoři pak mohou použít třeba GitHub. Zatím sice nikdo žádnou novou funkcí nepřidal (ani neopravil), ale pořád doufám :-)

Ideální český hosting pro český WordPress je CZECHIA.CZ

47 thoughts on “České služby: Heureka XML feed”

 1. Hezký den,

  při generaci jakéhokoliv XML feedu mně to vždy hodí chybovou hlášku:

  error on line 1 at column 7: XML declaration allowed only at the start of the document

  Nevíte co je konkrétně špatně? Děkuji moc za případnou radu.

  Ondřej Macků

 2. Zdravím, po kontrole xml feedu mi to vyhodí hromadu chyb ( http://sluzby.heureka.cz/obchody/dostupnost/?shop=24844&action=validate-xml&testUrl=http%3A%2F%2Ffohow-produkty.cz%2Fwp-content%2Fheureka.xml#validator ). Vůbec nevím, kde by mohla být chyba. Také mě zaráží, že konkurenční shopy mají na heuréce produkty a ty moje se tam vůbec nezobrazují, respektive zobrazuje se mi tam jen pár produktů.
  Můžete mi prosím poradit, co bych mohl mít špatně?
  Díky, Pavel

 3. Dobrý den,
  nejnovější verze mi hlásí:
  /ceske-sluzby-master/includes/class-ceske-sluzby-xml.php on line 1355

  čím by to mohlo být?

 4. Nevíte, kde můžu generovat kategorie? To je mám vytvořit jako vlastnost. A pak tuto hodnotu vlastnosti přidat do kolonky definice skupin?

 5. Problem s XML a neviem zomu nejak prijst na klb :( verzia 0.6 alfa

  error on line 2 at column 1: Extra content at the end of the document

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *