WordPress pro začátečníky

Po několika povedených setkáních se poprvé uskuteční také speciální akce pro začínající uživatele, a to za víceméně symbolickou cenu.

Konference pro začátečníky se bude konat 13. června 2015 od 9:30 do 18 hodin v Hub Praha (openspace prostor, Drtinova 10, Praha – Smíchov) a následovat bude afterparty.

Program bude odpovídat reálné tvorbě webu ve WordPressu a půjde vlastně o jeden velký návod, takže se začne plánováním webu a SEO přípravou (analýza klíčových slov), následně se bude pokračovat instalací webu, základy bezpečnosti, základním nastavením, šablonami, pluginy a nakonec i trochou marketingu (aneb jak psát články a propagovat web, případně si vydělat alespoň na jeho provoz). Mezi přednášejícími se podle předběžných informací objeví i mnozí odborníci, např. Petr Bechyně, Pavel Ungr (SEO), Vladimír Smitka (bezpečnost), Roman Hřebecký (jak psát články), Vladislav Musílek (šablony) či Michal Blažek (propagace). V případě úspěchu se bude akce pro začátečníky pravidelně opakovat.

A to nejlepší nakonec! Za celou akci zaplatíte pouze symbolických 99 Kč. A pokud v místním fóru smysluplně odpovíte na nějaký zapomenutý dotaz, tak první dva uživatelé získají vstup zcela zdarma (na konec odpovědi prosím doplňte heslo KONFERENCE).

A ještě něco pro mimopražské. Skupina WordPress Brno pořádá další setkání, tentokrát v pátek 29. května 2015 od 18 hodin v Café Falk (Gorkého 12, Brno). Přednášet bude Martin Pešout o vývoji frontendu aneb jak udržet pořádek v souborech šablony.

Ideální český hosting pro český WordPress je CZECHIA.CZ

4 thoughts on “WordPress pro začátečníky”

  1. Doufám, že akce bude mít nějaké opakování. Plánoval jsem jet, přihlásil se, abych zjistil, že termín je kolizní s něčím důležitějším.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *