Chystané zimní akce

Už o víkendu nás čeká speciální konference o WordPressu pro začátečníky, zajít můžete také na pivo a nezapomeňte ani na únorový WordCamp v Praze.

Po úspěchu minulé akce uspořádané pro začátečníky se o víkendu chystá něco podobného, a to pod názvem Jak vytvořit stránky na WordPressu. Probíhat bude po celou sobotu 28. listopadu 2015 (začátek je plánován na 9:40), a to v Impact Hub Praha (Drtinova 557/10, Praha 5) za symbolickou cenu 99 Kč (v ceně je i občerstvení). Podle předběžného programu půjde vlastně o celodenní školení pro začínající uživatele, kteří si chtějí vytvořit vlastní web a dozvědět se o WordPressu trochu více. Zájemci se mohou rovnou registrovat a po skončení nezapomeňte na After-party, kde se určitě snadno seznámíte s podobně “postiženými”.

A u společenských akcí ještě zůstaneme, protože nedávno vznikla zajímavá iniciativa v podobě nepravidelných schůzek, které se konají zcela mimo přednáškové sály, a to pod jednoduchým (ale zcela výstižným) názvem WordPress pivo. Jedno setkání už proběhlo, ale dalšího se ještě můžete zúčastnit, předběžně 20. ledna 2016 od 19 hodin (patrně v Praze, konkrétní místo zatím není známé).

A nakonec nesmíme zapomenout na chystaný WordCamp, který by se měl konat 20. února 2016 v prostorách VŠE v Praze. Aktuálně se hledají např. dobrovolníci, kteří pomohou s organizací celé akce. Další podrobnosti o programu zatím nejsou známé, ale určitě bude pro pořadatele dost náročné překonávat předchozí ročníky :-)

Nejoblíbenější hosting pro WordPress WEDOS.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *