Čeština pro výchozí šablonu Twenty Thirteen 1.0

Po delší době včera vyšla nová verze pluginu Čeština pro WordPress 0.4 s kompletní lokalizací výchozí šablony Twenty Thirteen 1.0. Kromě samotného překladu obsahuje také upravený font Bitter s podporou českých znaků (díky M). Dále došlo k doplnění překladu fóra bbPress a některým dalším změnám. Pokud nechcete instalovat plugin, tak si můžete stáhnout pouze lokalizované soubory (bez podpory fontů) nebo stačí počkat na češtinu pro WordPress 3.6, která bude samozřejmě obsahovat i lokalizaci výchozí šablony (bez podpory fontů). Pokud naleznete nějakou chybu, tak nám dejte prosím vědět, pomalu se chystá optimalizační verze 0.4.1.

5 thoughts on “Čeština pro výchozí šablonu Twenty Thirteen 1.0”

  1. Dobrý den,
    byl využit překlad z tohoto článku -http://blog.doprofilu.cz/nezarazene/cestina-pro-sablonu-twenty-thirteen.html a nebo se jedná kompletně o nový překlad?

  2. Petr: Nikoli, o tomto překladu jsme nevěděli. Použit je oficiální překlad, který bude i součástí WordPressu 3.6. Pokud ale máte třeba něco lépe přeložené, tak to prosím doplňte do odkazované aplikace, aby se to mohlo dostat dále k uživatelům…

  3. Separista: Jen jsem chtěl vědět, zdali se má práce někomu hodila. Na fórum jsem dával odkaz již před asi tak 2 týdny.
    Přeji hodně úspěchů

  4. Petr: To je škoda, ve fóru jsem si žádného odkazu nevšiml? Našel jsem jen toto vlákno, kde se doporučuje použít oficiální aplikaci pro lokalizaci. Ale žádný odkaz tam není…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *