mango79

Přehled odpovědí

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (z celkem 7)
 • Autor
  Příspěvky
 • odpověď na téma: Náhledy obrázků #37135

  mango79
  Participant

  stačí nainstalovat, nebylo tam myslím žádné další nastavení .. funguje to při uploadu fotek … BTW: používám taky savanu, například u wedosu jsem ten problém neměl

  odpověď na téma: Náhledy obrázků #37132

  mango79
  Participant

  Ahoj – ano, povedlo. Šlo o nějakou špatnou kombinaci verze WP a PHP na serveru a nějak se domotaly GD knihovny.
  Vyřešil jsem to pluginem ImageMagick Engine. Bohužel ale nepřerastroval náhledy již nakopnutých fotek, na to je pak třeba použít něco jiného (např. SmushIt, ovšem ten to umí dávkově jen v placené verzi).

  odpověď na téma: woocommerce – administrace pro dodavatele zboží #36180

  mango79
  Participant

  Děkuji za info – to zní vcelku zajímavě….
  Chci s nabídkou oslovit menší firmy/dodavatele, takže nějaké API není potřeba řešit.
  Projdu si ty jednotlivé pluginy a uvidím. Jelikož se bude jednat o prodej ne moc drahého zboží, tak bych přivítal možnost, že peníze zinkasované z prodeje zboží se budou jednotlivým prodejcům kumulovat na jejich účtě a on si je bude moci sám převést, až to uzná za vhodné (abychom nesponzorovali banky platbou za každou padesátikorunovou transakci)…..
  Ještě jednou díky !!!

  odpověď na téma: MENU ve WP #32550

  mango79
  Participant

  Určitě jsem to neodškrtl, ale přehazoval jsem šablohy (smazal jsem kterou jsem používal, pak ji nahradil novější verzí, atd…).. a prostě to opravdu samo zmizelo… Ale všechno zlý je k něčemu dobrý, teď už vím že je potřeba víc používat zdravý rozum a nemít tendenci hned ve všem vidět megaproblém .-)

  odpověď na téma: MENU ve WP #32540

  mango79
  Participant

  .. tak odpovím si sám, možná to někomu bude užitečné: naprosto triviální, nahoře vpravo a administraci WP záložka “nastavení zobrazených informací” – rozbalit a tam je ukryto vše potřebné …..

  Attachments:
  odpověď na téma: Sdílení článků mezi dvěma weby ve WP #30900

  mango79
  Participant

  Respektuji názory zkušenějších webařů a souhlasím beze zbytku. Asi opravdu nejlepší bude jít cestou RSS na tom sesterském webu udělat prostě nějaký box kde budou takhle nasdílené perexy článků a otevírat se bude ten mateřský web. Asi je vážně blbost dělat totožné duplikáty.
  Takže všem moc děkuji za radu, pomohlo mi to…

  odpověď na téma: Sdílení článků mezi dvěma weby ve WP #30894

  mango79
  Participant

  To je docela zajímavý postřeh, beru to v potaz…. Ještě jsem kdesi postřehl nějaké sdílení pomocí WP pluginu JETPACK https://jetpack.com, kde po registraci a připojení k http://www.WordPress.com mohu přistupovat k jednotlivým postům a vypadá to, že by to mělo fungovat i pro sdílení na dalších mých WWW, kde je plugin JETPACK.
  Nemáte s tím zkušenost?
  Děkuju

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (z celkem 7)