MENU ve WP

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna je stará 4 roky, 2 měsíce.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (z celkem 5)
 • Autor
  Příspěvky
 • #32535

  mango79
  Participant

  Milí přátelé,
  nevím proč, ale u jednoho webu ve WP (s koupenou šablonou, kde jsem pak trochu aktualizoval a promazal pluginy) mi najednou v dialogu pro tvorbu menu (nastavení/menu) vypadly položky jako “uživatelský odkaz”, “kategorie” atd .. /viz příloha/
  Nemám tušení proč, krom toho vše funguje a vše se tváří naprosto OK..
  Poradí někdo kde je zádrhel???
  Moc děkuji.
  Karel Fiala

  #32540

  mango79
  Participant

  .. tak odpovím si sám, možná to někomu bude užitečné: naprosto triviální, nahoře vpravo a administraci WP záložka “nastavení zobrazených informací” – rozbalit a tam je ukryto vše potřebné …..

  Attachments:
  #32546

  admin
  Keymaster
  Web

  Díky za vyřešení :-)

  Ano, tato nenápadná záložka je poměrně častým uživatelským problémem. Ale to jste tam předtím musel sám odškrtnout? Nebo se to stalo samo při likvidaci pluginů?

  #32550

  mango79
  Participant

  Určitě jsem to neodškrtl, ale přehazoval jsem šablohy (smazal jsem kterou jsem používal, pak ji nahradil novější verzí, atd…).. a prostě to opravdu samo zmizelo… Ale všechno zlý je k něčemu dobrý, teď už vím že je potřeba víc používat zdravý rozum a nemít tendenci hned ve všem vidět megaproblém .-)

  #32579

  admin
  Keymaster
  Web

  :-) Zajímavé, toto nastavení by neměl ovlivňovat žádný plugin nebo šablona, těžko říci, jak se to stalo, ale občas někdo přijde s podobným problémem a je to opravdu podivné, protože by si uživatelé většinou pamatovali, kdyby to sami odškrtli…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (z celkem 5)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.