woocommerce – administrace pro dodavatele zboží

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Pluginy (funkčnost webu) woocommerce – administrace pro dodavatele zboží

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna je stará 1 rok, 2 měsíce.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)
 • Autor
  Příspěvky
 • #36159

  mango79
  Participant

  Dobrý den,

  má někdo zkušenost s nastavením woocommerce (vhodný plugin) tak, aby si jednotlivý dodavatelé mohli editovat své zboží a objednávky se řešili centrálně s tím, že dodavatel dostane avizo aby odeslal zboží? Vše postaveno na platbách předem.

  Děkuji, Karel Fiala

  #36162

  admin
  Keymaster
  Web

  Pokud vím, tak se to většinou řeší tak, že to chce mít dodavatel u sebe ve vlastním systému a poskytuje nějaké API, na které se mohou eshopy napojit. Nebo budou dodavatelé přistupovat na web a sami tam něco zadávat a upravovat?

  Pokud to má být ale nějaké tržiště, tak jsem nedávno něco podobného trochu řešil a našel jsem následující možnosti (většinou dává smysl až placená varianta):

  WC Marketplace
  Dokan Multivendor Marketplace
  WC Vendors Marketplace
  YITH WooCommerce Multi Vendor
  Product Vendors
  eMarket (šablona)

  Každé řešení funguje ale malinko jinak, takže je třeba pořádně promyslet, jak to bude přesně fungovat a co budete opravdu potřebovat…

  #36180

  mango79
  Participant

  Děkuji za info – to zní vcelku zajímavě….
  Chci s nabídkou oslovit menší firmy/dodavatele, takže nějaké API není potřeba řešit.
  Projdu si ty jednotlivé pluginy a uvidím. Jelikož se bude jednat o prodej ne moc drahého zboží, tak bych přivítal možnost, že peníze zinkasované z prodeje zboží se budou jednotlivým prodejcům kumulovat na jejich účtě a on si je bude moci sám převést, až to uzná za vhodné (abychom nesponzorovali banky platbou za každou padesátikorunovou transakci)…..
  Ještě jednou díky !!!

  #36219

  admin
  Keymaster
  Web

  Jasné, díky za vysvětlení. Pokud nějaký vhodný plugin vyberete, tak uvítám pokud se podělíte, protože mě bude příští rok čekat něco podobného :-)

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.