M.Chvapil

Přehled odpovědí

Aktuálně je na stránce zobrazeno 11 příspěvků - 1. až 11. (z celkem 11)
 • Autor
  Příspěvky
 • odpověď na téma: Jak změnit barvu v hlavičce (sidebar) #35544

  M.Chvapil
  Participant

  Dobrý večer. Mockrát děkuju za radu. Prohledával jsem šablonu a nakonec jsem možnost změny barvy našel přímo v šabloně: Theme panel/theme colours/general theme colours/headers background color.

  Ale i tak mockrát děkuju za radu a pomoc. Mějte hezký večer a zatím nashledanou.

  Martin Chvapil

  odpověď na téma: Jak změnit barvu v hlavičce (sidebar) #35538

  M.Chvapil
  Participant

  Dobrý den. Mockrát děkuji za info a radu. Přesně tak, je to Newspaper šablona, ale problém je v tom, že změnu barvy viz. obrázek je možné provést jen ve widgetech tagDivu, ale potřeboval bych změnu barvy u cizích widgetů a tam taková možnost není. Zkoušel jsem i projít style.css u této šablony, ale neúspěšně.

  odpověď na téma: Nefunguje vycentrování kategorií u šablony #32208

  M.Chvapil
  Participant

  Zdravím ve spolek. Tak už znám správné nastavení šablony Auction theme. Při čisté instalaci se skutečně nainstaluje nastavení 235px ve style.css. Nastavení 25% pomůže, ale v mobilním zobrazení se kategorie rozhodí. Po dlouhých dnech čekání na odpověd z podpory jsem se dozvěděl, že správné nastavení je 285px – vyzkoušeno a funguje. Možná to při další aktualizaci opraví…

  Martin

  odpověď na téma: Nefunguje vycentrování kategorií u šablony #31888

  M.Chvapil
  Participant

  Na podporu jsem psal, ale už asi 3. den čekám na odpověd. Naše konverzace skončila tím, že se ptali na URL webu a od té doby žádná odpověd. Mé trable zdá se neskončily. :-) Nastavil jsem šíři na 25%, ale chytlo se to i na responzivitu a pokud otevřu stránky na mobilu, tak se kategorie částečně překrývají. Určitě, pokud mi odepíší, tak to hodím do éteru.

  odpověď na téma: Nefunguje vycentrování kategorií u šablony #31845

  M.Chvapil
  Participant

  Kdybych to nezkoušel instalovat v čistým WordPressu se stejným (rozhozeným) výsledkem, tak bych tomu také nvěřil. :)

  Pánové i tak mockrát děkuju za radu – provedl jsem změnu dle rady (z 235px na 25%) a s prodlevou se to srovnalo. Tak asi tam byl skutečně zakopaný pes. :-)

  Mějte se a hezký večer.

  Martin

  odpověď na téma: Nefunguje vycentrování kategorií u šablony #31813

  M.Chvapil
  Participant

  Mně se také líbí. Hlavně ač má mnoho funkcí, není nijak přeplácaná. Nic jsem neměnil a styl CsS vůbec ne. Pouze jsem ji překládal do Češtiny. Loco translation vzal jen 50% textu, ostatní jsem dopřeložil po souborech, hlavně ve functions.php. Nedalo mi to a šablonu jsem zkoušel nainstalovat bez překladů a zasáhů na čistý wordpress a zarovnání tam bylo stejné jako mám na webu. Proto si spíše myslím, zda u nich nedošlo k aktualizaci a v nové verzi je špatné nastavení. 235px jsem změnil na 25%, ale bez efektu. Nemáte ještě nějaký nápad? Samozřejmě můžu dát i přístupy na FTP, pokud to pomůže.

  Mockrát děkuji za pomoc.

  Martin

  odpověď na téma: Překlad fóra BUBLAA do češtiny #21055

  M.Chvapil
  Participant

  Dobrý den,

  Děkuji za odpověd a dobrý nápad. Každopádně provozovatele budu kontaktovat a určitě, kdybych se něco dozvěděl, tak to přidám do fóra.

  Mějte se a zatím nashledanou,

  Martin Chvapil

  odpověď na téma: Klikací mapa #19661

  M.Chvapil
  Participant

  Dobrý večer. Mockrát děkuji za radu – skutečně to bylo URL adresou. Už vše funguje.

  Přeji hezký večer

  odpověď na téma: Klikací mapa #19650

  M.Chvapil
  Participant

  Dobrý den.

  Děkuju za radu. Tak jsem zkoušel nastavit obrázek přímo z knihovny médií. Zadal jsem trvalý odkaz obrázku, ale stejně se mi mapa v úvodu neobjevila. Jelikož jsem amatér, nezadávám příkaz špatně?

  <map name="map1">
  	<area shape="CIRCLE" coords="197,320,26" href="http://www.radifotime.cz" title="Německo" />
  </map>
  <img src="http://www.infotour.eu/?attachment_id=265" border="0" />

  Předem děkuju,

  Martin Chvapil

  odpověď na téma: Problém s pozadím #19618

  M.Chvapil
  Participant

  To jste mne potěšil. Nevěděl jsem, jestli je problém v šabloně, nebo jestli je chyba na mé straně a šablonu nastavuji špatně. Rovněž mne zarazilo, že odkazy na autora neexistují, ale nečekal jsem, že se ,,kousnu” v základním nastavování. Jinak skutečně funguje viz. http://www.radifotime.cz/ a používám WordPress 3.9.1.

  Děkuji za ochotu, ale pokud by měli být v budoucnu problémy, raději zkusím vyhledat jinou šablonu.

  Mějte se krásně a ještě jednou děkuji za pomoc.

  Chvapil Martin

  odpověď na téma: Problém s pozadím #19613

  M.Chvapil
  Participant

  Děkuju za odpověd. Ukázku zasílám v příloze. Autorem by měl být Belicza a šablona je vyhledatelná přímo ve WordPressu v menu Instalace šablon. Mohu rovněž zaslat přímo instalační soubor, jestli to pomůže.

  Mockrát děkuju za pomoc.

  Aktuální šablona
  pandoraVerze: 1.3.2

  Autor: belicza.com

  Customisable theme by Belicza.com. This theme contains integrated drop-down menu and slider. Pandora has 4 post listing view for index page and theme contains blog style, portal style and clan page style, and Pandora has special admin setup page for many options.

  Vlastnosti: white, purple, pink, one-column, two-columns, three-columns, custom-header, custom-menu, editor-style, featured-image-header, featured-images, theme-options, translation-ready

  Attachments:
Aktuálně je na stránce zobrazeno 11 příspěvků - 1. až 11. (z celkem 11)