Překlad fóra BUBLAA do češtiny

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Pluginy (funkčnost webu) Překlad fóra BUBLAA do češtiny

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna je stará 9 let, 7 měsíců.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)
 • Autor
  Příspěvky
 • #21046

  M.Chvapil
  Participant

  Dobrý den. Instaloval jsem na web forum BUBLAA a chtěl jsem se zeptat, zda někdo neví, v jakém souboru se dají slova a fráze přeložit. Nic jsem nemohl najít. Popř. Nemá někdo náhodou do tohoto fóra již hotovou češtinu? Předem děkuju.

  Chvapil

  #21047

  admin
  Keymaster
  Web

  Pokud jsem to dobře pochopil, tak je Bublaa externí aplikace v podobě fóra, kterou načítáte na webu pomocí pluginu bublaa forum and comments. Bohužel v tomto případě asi fórum přeložit nepůjde, případně můžete zkusit kontaktovat provozovatele služby (ale nejste první, kdo se o to zajímá).

  #21055

  M.Chvapil
  Participant

  Dobrý den,

  Děkuji za odpověd a dobrý nápad. Každopádně provozovatele budu kontaktovat a určitě, kdybych se něco dozvěděl, tak to přidám do fóra.

  Mějte se a zatím nashledanou,

  Martin Chvapil

  #21109

  admin
  Keymaster
  Web

  Obávám se, že když dosud chybí důležitější lokalizační verze (např. francouzština), tak se češtinou nebudou moc zabývat :-( Ale uvidíme, necháme se překvapit. Spíše si myslím, že to ještě nemají na lokalizaci vůbec připravené…

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.