Prodej prémiových šablon pro WordPress

Poslední dobou se objevilo několik uživatelů, kteří by měli zájem o některé prémiové šablony (a pluginy), ale nechtějí si je kupovat přímo v zahraničí, protože si buď nejsou zcela jisti svou angličtinou nebo jim to přijde velmi drahé. Snažili jsme se nalézt nějaké vhodné řešení a nakonec jsme zjistili, že je opravdu možné (a vcelku jednoduché) za určitých podmínek získat prémiové šablony za výrazně nižší cenu (v českých korunách). Měli byste o podobnou službu zájem?

Mnoho autorů prémiových šablon a pluginů totiž nabízí tzv. neomezené (vývojářské) licence, které jsou sice pro běžného uživatele cenově nedostupné, ale pokud by se našlo trochu více zájemců, tak bychom se mohli stát zprostředkovatelem a prodávat některé prémiové šablony přímo českým uživatelům, a to výrazně levněji (a s českou lokalizací).

Pokud tedy do budoucna plánujete koupi nějaké prémiové šablony či pluginu a chtěli byste je získat levněji, kontaktujte nás prosím na emailové adrese pavelevap@separatista.net. Zatím sice není tato zamýšlená služba funkční a pouze zjišťujeme prvotní zájem, ale od slov k činům je v tomto případě jen velmi krátká cesta. V první fázi nabízíme na výběr následující prémiové šablony:

  • WooThemes (mnoho desítek kvalitních šablon)
  • Elegant Themes (tady bohužel došlo k nedorozumění s autory šablon, kteří bohužel nedovolují jejich další prodej)
  • Press75 (zajímavé, nepříliš známé šablony)
  • YOOtheme

Kromě výše uvedených prémiových šablon nám můžete napsat i nějaké další tipy. Cena by se mohla předběžně pohybovat kolem 200 – 400 Kč za šablonu (možné jsou i různé balíčky, např. 2 šablony + 1 zdarma). Kompletní česká lokalizace by se pak samozřejmě připlácela (odhadem cca 100 Kč za šablonu).

Různé šablony mají sice trochu jiné licence, ale obecně dovolují další prodej v podobě poskytnuté služby. Nekupovali byste tedy přímo samotnou licenci k šabloně, ale dostali byste ji v kompletní podobě jako naši zákazníci. Vše by samozřejmě fungovalo oficiálně, tedy se souhlasem autorů šablon, fakturou a dalšími volitelnými službami (instalace, podpora, aktualizace). Čím více zájemců se najde, tím mohou být šablony do budoucna levnější.

Pokud budete mít o nějakou prémiovou šablonu zájem, napište nám nezávazně na email pavelevap@separatista.net nějaké podrobnosti (jaké šablony byste chtěli, přeložené do češtiny nebo originální anglické verze, případné další dotazy). Přibližně dva týdny budeme zjišťovat předběžný zájem a následně pošleme zájemcům konkrétní nabídku s vypočtenou cenou (a konkrétní licencí).

Nejoblíbenější hosting pro WordPress WEDOS.cz

21 komentářů u „Prodej prémiových šablon pro WordPress“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *