Plugin WP-Cumulus s podporou českých znaků

Protože se množí žádosti o podporu českých znaků pro plugin WP-Cumulus, provedl jsem potřebné změny a funkční verzi si můžete stáhnout. Plugin není sice přeložen do češtiny (nevyužívá zatím gettext a vzhledem k velmi pravděpodobným budoucím upgradům ho nechci natvrdo překládat přímo v souborech – takže možná až časem), ale fungují v něm nově všechny české znaky.

Instalace: stažený soubor rozbalte a přepište s ním stávající soubor tagcloud.swf v adresáři /wp-content/plugins/wp-cumulus. Pokud objevíte nějaký problém, dejte vědět do komentářů. Jediným problémem této úpravy je fakt, že je výsledný flashový objekt pro návštěvníky stránek větší (nárůst z asi 33 na 49 kB), ale s tím se bohužel už nic udělat nedá (Korejci a Číňani to mají ještě mnohem horší). Funkční verzi pluginu s češtinou můžete také vidět v pravém sloupci.

Upozornění: Po každém vydání nové verze pluginu a použití automatické aktualizace musíte tento soubor nahrát vždy znovu, protože bude automaticky smazán.

22 thoughts on “Plugin WP-Cumulus s podporou českých znaků”

  1. Dobrý den, české znaky fungují na 1, mám akorát problém, při výpisu jednotlivých článků podle štítků mi to uvozuje německy psanou hlavičkou a končí německou patičkou… Můj dotaz,: je to natvrdo dané ve flashi? Díky Radek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *