Slovenský WordCamp a další setkání v Brně

V dubnu se uskuteční hned dvě zajímavé komunitní akce zaměřené na WordPress. Kromě slovenského WordCampu proběhne i další setkání v Brně.

Kolegové na Slovensku pořádajíčtvrtý WordCamp, který se koná 18. dubna 2015 v Bratislavě. Přednášky budou rozdělené klasicky na dvě skupiny (uživatelé a vývojáři) a určitě se dozvíte spoustu zajímavých informací (v programu mě namátkou zaujalo třeba cachování v praxi nebo zvládání rychlého růstu webu). Účastníci mohou tentokrát zůstat i v neděli, kdy se uskuteční tzv. Contribution day a každý bude moci nějak přispět k rozvoji WordPressu (něco přeložit, napsat návod či opravit nějakou chybu). Celková cena za účast (oba dny) je stanovena na 20 eur, ale pokud máte zájem a včas se mi ozvete, tak se možná nějaký lístek najde.

A pokud to máte na Slovensko daleko, tak ve středu 22. dubna 2015 (od 18 hodin) se uskuteční další setkání organizované brněnskou skupinou (tentokrát v prostorách Impact Hub Brno), která se postupně rozrůstá a pravidelně pořádá různé akce. Pořadatelům děkuji za pozvání, rád bych se zúčastnil a snad to tentokrát vyjde.

Ideální český hosting pro český WordPress je CZECHIA.CZ

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *