Listopadová konference o WordPressu v Praze

Další společné setkání uživatelů redakčního systému WordPress proběhne 29. listopadu 2014 v Praze (Impact Hub Praha, Drtinova 10). A na co se můžete těšit?

Program zahrnuje různé přednášky, jejichž téma se nějakým způsobem dotýká WordPressu. Některé jsou určeny spíše pro začínající uživatele, další mohou být ale přínosné i pro pokročilé programátory. Nově jsou na webu také připravené povedené rozhovory, které podrobně představují jednotlivé přednášející, takže se s nimi můžete předem trochu seznámit.

Osobně bych se docela rád podíval jak pokračuje vývoj zajímavého verzovacího pluginu VersionPress (Borek Bernard) a na různé možnosti řešení optimalizace obrázků ve flexibilních šablonách WordPressu. Ani KT Framework nevypadá špatně a i když mě na první pohled zatím příliš nezaujal, tak bude určitě zajímavé poslechnout si jeho autora.

Ale nejde jenom o samotné přednášky, ale i možnost potkat se s mnoha stejně “postiženými” uživateli a v zákulisí případně získávat další zajímavé informace a kontakty :-)

Registrace je snadná a rychlá, cena spíše symbolická (139 Kč, zahrnuje i občerstvení a “studený” oběd). A jako bonus pro místní čtenáře se v příštích dnech postupně objeví v komentářích dva kódy, které můžete využít pro registraci zcela zdarma.

Pokud by byl zájem, tak můžeme zase po roce uspořádat nějaké menší předvánoční setkání v oblasti Jičína či Mladé Boleslavi (neváhejte se ozvat třeba v komentářích).

Ideální český hosting pro český WordPress CZECHIA

2 thoughts on “Listopadová konference o WordPressu v Praze”

  1. A pro pečlivé čtenáře ještě druhý slibovaný kupón zdarma: separatistasoutezFREE. První už nefunguje, někdo ho musel použít :-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *