Setkání v Jičíně

V rámci plánovaného WordCampu v Praze (1. čtvrtletí 2014) probíhá série několika WordPress setkání (Meetup), kde se mohou potkávat lidé, kteří se nějakým způsobem zajímají o WordPress. První setkání proběhlo v listopadu v Praze a další (předvánoční) se uskuteční 20. prosince 2013 v 18 hodin v Jičíně (Jungmannova 1103 – Office house u autobusového nádraží – budova České pojišťovny, následujte jmenovku Tomáš Poner). Aktuální informace o programu naleznete v příslušné skupině na Facebooku. Jedním z témat bude i budoucnost české lokalizace WordPressu, novinky WordPressu 3.8 a šablona Twenty Fourteen (2014). Pokud máte nějaký nápad či téma, o kterém byste chtěli diskutovat, ozvěte se prosím v komentářích. Setkání je určeno pro veřejnost, nemusíte nic umět, stačí jen chuť potkat nové lidi a možná se i něco zajímavého dozvíte.

2 thoughts on “Setkání v Jičíně”

  1. Máš úplnou pravdu Pavle, tahle setkání jsou fakt úžasná a pevně věřím tomu, že úplně každého obohatí o spoustu nových informací a zážitků.

    Sepsal jsem o tom také blogpost, kde jsou nějaké další informace – WordPress Meetup Jičín

    Těšíme se na vás, a jak psal Pavel, pokud máte cokoliv, co byste rádi probírali nebo na co byste rádi znali odpověď, pište sem do komentářů ;-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *