WP-PostRatings verze 1.31 v češtině

S vydáním nové verze WordPressu 2.6 se ihned objevily i aktualizace některých pluginů, zejména pak těch, které jejich autoři pravidelně upravují a vylepšují. Jedním z nich je i oblíbený hodnotící plugin WP-PostRatings, jehož nová verze WP-PostRatings 1.31 byla sice určena pro starší verzi WordPressu 2.5.1, ale je také kompatibilní s nově vydanou verzí. Následují tedy také úpravy stávající češtiny.

K několika novým změnám lze připočítat i další využití funkce __ngetext(), která je pluginem nově využívána pro skloňování různých počtů. Dočkáte se tak např. popisků 1 hlas, 2 hlasy a 5 hlasů a nikoliv už jen obvyklých a stále stejných 2 hlasů či 5 hlasů. Objevily se i některé další změny, opět šlo asi o cca 10 % ze všech řetězců. Opět jsem opravil také několik starých a dochovaných překlepů a upravil jsem i některé výrazy, které se mi příliš nelíbily. Podrobnosti o tomto pluginu naleznete přímo na stránkách autora (anglicky) a něco málo v češtině nabízí i Jiří Vaněk. Instalace češtiny je pak popsána v jednom vlákně fóra České podpory pro WordPress.

Češtinu pro WP-PostRatings 1.31 můžete stahovat zde.

Nejoblíbenější hosting pro WordPress WEDOS.cz

6 thoughts on “WP-PostRatings verze 1.31 v češtině”

  1. Aha, jsem se uklepl, nemelo byt komentare, ale hlasy hlasu a podobne ;)

    mam cestinu od tebe (stazenou zde) a porad se zobrazuje 1 hlasu…..nevim kde co nastavit, protoze v sablonach pro ratings mam vyplneno vsude hlasu, asi se tam bude muset vepsat neco jineho…

  2. Aha, tak už tomu rozumím. Bohužel pokud vím, tak to není možné, protože výraz v šabloně nebyl autorem gettextován pro plurál. Zkusím se na to ještě podívat, ale myslím, že to budeš muset obejít např. pomocí výrazu “Hlasů: 1”.

  3. S češtinou jako takovou problem nemám, ovšem nefunguje mi korektní zobrazovaní češtiny (UTF-8) ve widgetu postratings (nadpisy postů). (Verze WP i wp-PR mám k dnešnímu dni ty nejaktuálnější). Dá se s tím něco dělat? (Všude jinde to je korektní – např. v admin zobrazení)

    (Připouštím, že to výše popsaná “instalace češtiny” nemůže vůbec ovlivnit, že se tedy jedná o trochu off-topic).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *