Čeština pro WordPress 2.7 vyjde na Štědrý den

Původně jsem se sice snažil dokončit český překlad v den oficiálního vydání WordPressu 2.7, ale nakonec to bohužel nevyšlo. Změnilo se toho totiž velmi mnoho a bylo třeba místy trochu upravovat i některé starší pojmy z předchozích verzí češtiny tak, aby se logicky hodily do verze nové. Překlad zatím testuje několik dalších dobrovolníků, kteří mají na překlad některých řetězců trochu různé názory, takže se je snažíme postupně sbližovat. Výsledkem by ale měla být kompletně nová a bezchybná čeština pro WordPress 2.7, která vyjde jako dárek na Vánoce. A jak můžete vidět v levém horním rohu, času už moc nezbývá…

Aktualizace 24.12.2008 10:30 – I když už vyšly dvě jiné češtiny pro WordPress 2.7, rozhodli jsme se po jejich otestování v našem překladu vytrvat, protože dosavadní češtiny nejsou vůbec ideální. Bohužel se však náš překlad o několik dní opozdil, takže v příštích dnech vyjde nejdříve aktualizovaná čeština pro WordPress 2.6.5 (vycházející z nové češtiny pro WordPress 2.7) a do konce roku pak už samotný překlad WordPressu 2.7 + některé aktualizované češtiny některých pluginů. Hezké svátky.

Aktualizace 2.1.2009 14:30 – Tak už sice vyšla i třetí čeština pro WordPress 2.7, ale stále jsme tento překlad nevzdali a dolaďujeme poslední detaily. Prozatím můžete vyzkoušet aktuální češtinu pro WordPress 2.6.5, která vychází z chystané češtiny pro WordPress 2.7 a obsahuje tak všechny relevantní úpravy pro tuto verzi.

Aktualizace 9.1.2009 14:00 – Čeština pro WordPress 2.7 byla před chvílí konečně vydána. Sice se nestihlo vše, co bylo původně plánováno, ale postupně to budeme s dalšími malými verzemi WordPressu 2.7.x dodělávat. Každopádně je čeština plně funkční a snad i bez výrazných chyb.

One thought on “Čeština pro WordPress 2.7 vyjde na Štědrý den”

  1. Já jsem stále v očekávání, nasadil jsem češtinu od jiných, ale furt to není ono… ;-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *