Vendulka

Přehled odpovědí

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1. až 20. (z celkem 48)
 • Autor
  Příspěvky
 • odpověď na téma: Nelze se přihlásit do administrace #36752

  Vendulka
  Participant
  Web

  Moc děkuji za nabídku, jeden člověk se nabídl již před vámi. Práce je už téměř u konce, zbrzdila se jen mým pobytem na transfuzní klinice, ale web je v základu obnovený a funkční, teď ladíme jen detaily a rychlost.
  S poděkováním
  Vendulka

  odpověď na téma: Nelze se přihlásit do administrace #36584

  Vendulka
  Participant
  Web

  Děkuji za nabídku.
  Dneska jsem konečně dohnala technickou podporu webhostingu a od nich se dozvěděla, že je web silně zavirovaný – což jsem věděla i bez nich. Prý jej zprovozní, samozřejmě za poplatek, který se pohybuje v rozmezí 1.500-2.500,-Kč bez DPH, což je více než třetina mého invalidního důchodu a tudíž netuším, kde bych je měla vykouzlit.

  Do FTP se dostat dokáži, ale do administrace, respektive do správy webu, si hesla již nepamatuji (v bezvědomí se toho z hlavy vykouří fakt hodně). Spoléhala jsem na to, že vyplním přihlašovací jméno a kliknu na “Zapomenuté heslo”.

  Nejjednodušší cestou by samozřejmě bylo web “vymazat” a začít znova, jenže to nemohu udělat. Web stojí na příbězích lidí a od nich kopie nemám. Tedy pár jich mám, ale to je jen zlomek. Navíc články, které jsem jim psala já, také žádné kopie nemají a mnohé by bylo škoda ztratit – ne kvůli mému egu, ale kvůli obsahu samotnému.

  Dokáži tedy v tuhle chvíli zpřístupnit jen FTP. Nic víc v rukách prostě nemám. Chcete-li mne kontaktovat přímo, využijte, prosím, mého e-mailu admin@zivot-s-rs.cz, jsem na něm k zastižení (otevírá mi jej jedno z mála hesel, které si pamatuji).
  Děkuji,
  Vendulka

  odpověď na téma: Instalace WPMU na konkrétním webhostingu #27624

  Vendulka
  Participant
  Web

  Takže nikoho ni nenapadne…? Zkusila jsem snad již vše, nač jsem průběžně narazila Opravdu už nevím, kudy dál :( Můžu jen prosit o pomoc. A prosím o ni. Nápady mi došly…

  odpověď na téma: Instalace WPMU na konkrétním webhostingu #27614

  Vendulka
  Participant
  Web

  Překvapivě záměr. Zaregistrována je i doména bez diakritiky, ale tam bude jen statické sdělení o jiném názvu a přesměrování. Tady je to záměr kvůli zaměření webu, které je občas dost na hlavu a morbidní, tak proč jej nezjemnit alespoň písmenkem.

  odpověď na téma: Instalace WPMU na konkrétním webhostingu #27611

  Vendulka
  Participant
  Web

  Fajn, tak už jsem otestla snad všechno, včetně požadavků ze strany Wedos, a jsem, kde jsem byla, pořád nikde. Jediný rozdíl teď je, že už to alespoň nepadá, ale síť webů se mi dotáhnout nedaří :(

  Attachments:
  odpověď na téma: Instalace WPMU na konkrétním webhostingu #27610

  Vendulka
  Participant
  Web

  Pardon, nepoužívala jsem WPML, ale WPMU DEV Dashboard

  odpověď na téma: Instalace WPMU na konkrétním webhostingu #27608

  Vendulka
  Participant
  Web

  Tak dle tohoto se zdá, že chybou je mé nedodržení zachování Wedosáckého .htaccess, protože já to promazávám celé, dle toho, co píše sám WP.
  WPML myslíte plugin? Ten jsem totiž s úspěchem doposavad používala a tady mi nějak nefunguje už od samotné snahy o instalaci, vůbec nevím proč.
  Že je adresář subdom pouze virtuální a věc by neřešil, mne již napadlo.

  odpověď na téma: wp-Monalisa – problém s řádkem 218 #27597

  Vendulka
  Participant
  Web

  Ano, jde o vlastní soubory .gif, které se do pluginu skrze FTP nahrají a následně v nastavení samotném postahují a pojmenují.
  Problém vznikl již při samotné instalaci – pokud se kdokoliv setká se stejnou chybou, je nutné projít předdefinované smajlíky (ve FTP wp-monalisa/images) a nalézt chybu. U mne jím byl jeden prázdný soubor a jeden duplicitní. Ve standardním nastavení skrze nástěnku chybu nenajdete, jen ve FTP.

  odpověď na téma: wp-Monalisa – problém s řádkem 218 #27562

  Vendulka
  Participant
  Web

  Již nalezen jeden prázdný a jeden duplicitní smajlík, které dělaly binec. Problém tudíž opraven a vyřešen :)

  odpověď na téma: wp-Monalisa – problém s řádkem 218 #27554

  Vendulka
  Participant
  Web

  Toto vlákno jsem tam také odchytila, ale nepodařilo se mi najít, který smajlík by byl nezmapovaný či prostě chybně. I dál se ale hledá :) a děkuji

  odpověď na téma: Instalace WPMU na konkrétním webhostingu #27535

  Vendulka
  Participant
  Web

  Ahoj,
  vím, že těchto témat tu již bylo více a přísahám, že jsem všechny pročetla, prolezla, vyzkoušela… a bez úspěchu.
  Vždy se dostanu k fázi nastavení wp-config.php, ve webu se skutečně ukáže Síť webů, ale při přepisu .htaccess se web zablokuje a ani přehrání originálu jej nerozchodí, vždy až když nahraji zpět i wp-config.php, tedy jeho neupravenou verzi. teprve potom se mnou web začne komunikovat.
  Webhosting mám na Wedosu a ačkoliv tam ve FTP je přednastavený adresář subdomény, není mi k ničemu, protože síť nevytvoří. Zkoušela jsem to touto cestou i skrze alias a ani jedno nepřineslo to, co potřebuji.
  Jsem zvyklá na klasickou Síť webů a nechci každé dělat zvlášť, ovšem jestli nenajdu způsob, jak to správně nastavit, budu muset dělat složitě administraci toho, co lze dělat jednoduše.
  Takže prosím o pomoc.

  Jinak mám již vyzkoušeny tyto postupy: http://wordpress.bigdrobek.com/aktivace-multisite-wordpressu/, https://kb.gigaserver.cz/spravne-nastavit-multisite-wordpress-domenove-aliasy/, http://kb.wedos.com/cs/webhosting/subdomeny.html, http://codex.wordpress.org/Create_A_Network, https://www.separatista.net/forum/tema/multisite-na-wp-problem-s-aktivaci a další (u posledního jmenovaného by mě docela zajímal výsledek, protože to vypadá na stejný webhosting).

  Opravdu mi již došly nápady, co jsem přesunula webhosting, bojuji jen s potížemi.

  odpověď na téma: Editor psaní – vše přeinstalováno a stejně nefunguje #27529

  Vendulka
  Participant
  Web

  Nakonec nevím jistě, v čem všem byla oprava provedena, ale nyní to již funguje. A opravu provedli z webhostingu, odpovědí bylo:
  “…Opravil jsme Vám práva souborů a složek. To byla příčina proč editor nefungoval…”

  Za opravu názvu téma děkuji :)

  odpověď na téma: Editor psaní – vše přeinstalováno a stejně nefunguje #27521

  Vendulka
  Participant
  Web

  Jééé, až teď jsem si toho všimla, správce – můžete opravit překlep v názvu tématu? Jinak by i potencionální nalezení východiska bylo ostatním k ničemu, protože “EDITR” nikdo hledat nebude :)

  odpověď na téma: Editor psaní – vše přeinstalováno a stejně nefunguje #27520

  Vendulka
  Participant
  Web

  Dobrý den,
  bohužel jsem to takto zgruntu udělala také. Umím dělat vyloženě školácké chyby, ale již nějakou chvíli s WP funguji, takže většinou vím, kam sáhnout. Jen teď už mi došly nápady.
  Nicméně přihlásil se mi člověk z podpory webhostingu, že se na to zkusí podívat, tak uvidím, co vymyslí, pokud vůbec něco. Pokud na něco přijde, dám to sem vědět, ať je to i pro ostatní.

  odpověď na téma: Automatická aktualizace a fatal error #27471

  Vendulka
  Participant
  Web

  To bylo dost podivné – v první řadě šlo o instalační automatiku pro WP od webhostingu, pod který jsem přešla, a sice Wedos. Tam mají automatiku na starou verzi WP. Sice jsem si přečetla kolikátka to je, ale hned mi to nedošlo.
  Přesouvala jsem dvě domény, u první jsem po registraci začala aktualizací WP a až pak pluginy a šablony, takže nebyl žádný problém, který by “vystrčil růžky”.
  Ale u té druhé jsem zaškrtla první aktualizace šablon, šla jsem odzdola, a protože byl WP ještě starý, snažil se sám aktualizovat, ale šablony ho zastavily a skončilo to mým vyhozením z administrace a chybovou hláškou.

  Když jsem tady získala informaci, že hláška je dána starým WP, stáhla jsem si následně nejnovější verzi a ve FTP to pak přehrála (po té, co jsem strávila pár hodin hledáním logiky u nového poskytovatele ;))

  odpověď na téma: Automatická aktualizace a fatal error #27466

  Vendulka
  Participant
  Web

  Ach tak, ten nemám, mám jen aktuální verzi

  odpověď na téma: Automatická aktualizace a fatal error #27460

  Vendulka
  Participant
  Web

  Opravdu jsem nevěděla, ale když se dlouho hledá, nakonec se povede :)
  Balíček se starou verzí ve FTP nikde vidět není, tak snad je přehraný… doufám…
  Teď budu stejně složitě nastavovat WPMU, naštěstí dotazů tady kolem toho je spousta, tak snad se dle nějakého chytím.

  odpověď na téma: Automatická aktualizace a fatal error #27456

  Vendulka
  Participant
  Web

  Přehrála jsem to novou verzí WP a vše šlape v pořádku :) Děkuji

  odpověď na téma: Automatická aktualizace a fatal error #27451

  Vendulka
  Participant
  Web

  Bohužel aktualizace proběhla systémem “o nás bez nás”, opravdu se spustila sama. Rozhodně WordPress se nainstaloval starší, dle dostupných informací snad verze 3.9.11 (alespoň podle zprávy v emailu).
  Bez přístupu do administrace nevím, jak nainstalovat novější verzi WP, nikdy jsem tto nemusela řešit :(

  odpověď na téma: Hledám spolehlivého programátora WordPress (úpravy webu) #27383

  Vendulka
  Participant
  Web

  Programátor nalezen, děkuji za nabídky.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1. až 20. (z celkem 48)