Nelze se přihlásit do administrace

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Problémy s WordPressem Nelze se přihlásit do administrace

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (3 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  Vendulka a poslední změna je stará 5 let, 6 měsíců.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (z celkem 5)
 • Autor
  Příspěvky
 • #36582

  Vendulka
  Participant
  Web

  Ahoj,
  dva roky jsem kvůli velmi komplikovanému zdravotnímu stavu nebyla u PC, natož schopná starat se o web, který tři krásné roky pomáhal lidem s bojem v ošklivé nemoci.
  Nyní se konečně po probuzení z bezvědomí snažím ke všemu pomalu vracet. Potíž je, že během těch dvou let nebyl nikdo, kdo by se postaral o aktualizace. Navíc web nemá ani ochranu ve formě https, takže je ve výsledku pohlcen různými šmejdy a viry.

  Jsem teď dost zoufalá. Nakonec se ukázalo, že se nemohu přihlásit ani do administrace. Když zadám přihlášení, odpovědí mi je tato chybová hláška:
  Parse error: syntax error, unexpected 'text' (T_STRING) in /www/zivot-s-rs.cz/zivot-s-rs.cz/wp-includes/class-oembed.php on line 421

  Znáte ji někdo? Víte, co bych s ní mohla zvládnout udělat?
  Děkuji za každou dobrou radu.

  Pokud by se náhodou někomu chtělo mi i vzdáleně pomoci, byla bych neskonale vděčná. Jsem na to sama a dost zoufalá.
  Vendulka

  #36583

  flashrad
  Participant

  Pokud chcete, pošlete mi přístupy do webu a do ftp. Podívám se na to přes víkend a zprovozním.

  #36584

  Vendulka
  Participant
  Web

  Děkuji za nabídku.
  Dneska jsem konečně dohnala technickou podporu webhostingu a od nich se dozvěděla, že je web silně zavirovaný – což jsem věděla i bez nich. Prý jej zprovozní, samozřejmě za poplatek, který se pohybuje v rozmezí 1.500-2.500,-Kč bez DPH, což je více než třetina mého invalidního důchodu a tudíž netuším, kde bych je měla vykouzlit.

  Do FTP se dostat dokáži, ale do administrace, respektive do správy webu, si hesla již nepamatuji (v bezvědomí se toho z hlavy vykouří fakt hodně). Spoléhala jsem na to, že vyplním přihlašovací jméno a kliknu na “Zapomenuté heslo”.

  Nejjednodušší cestou by samozřejmě bylo web “vymazat” a začít znova, jenže to nemohu udělat. Web stojí na příbězích lidí a od nich kopie nemám. Tedy pár jich mám, ale to je jen zlomek. Navíc články, které jsem jim psala já, také žádné kopie nemají a mnohé by bylo škoda ztratit – ne kvůli mému egu, ale kvůli obsahu samotnému.

  Dokáži tedy v tuhle chvíli zpřístupnit jen FTP. Nic víc v rukách prostě nemám. Chcete-li mne kontaktovat přímo, využijte, prosím, mého e-mailu admin@zivot-s-rs.cz, jsem na něm k zastižení (otevírá mi jej jedno z mála hesel, které si pamatuji).
  Děkuji,
  Vendulka

  #36677

  admin
  Keymaster
  Web

  Podařilo se už problém odstranit? Pokud je web zavirovaný, tak se musí pořádně pročistit, bohužel těžko odhadovat v jakém je stavu (patrně s tím i nějak souvisela chyba z úvodního příspěvku). Může to být práce na hodinku nebo klidně celé odpoledne :-( Mohu se na to zkusit nezávazně podívat, ale času nemám moc, takže neslibuji… Jaký používáte hosting? Pošlete mi prosím přístupy (FTP), zkusím se k tomu během příštího týdne dostat. Heslo by pak neměl být problém obnovit.

  #36752

  Vendulka
  Participant
  Web

  Moc děkuji za nabídku, jeden člověk se nabídl již před vámi. Práce je už téměř u konce, zbrzdila se jen mým pobytem na transfuzní klinice, ale web je v základu obnovený a funkční, teď ladíme jen detaily a rychlost.
  S poděkováním
  Vendulka

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (z celkem 5)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.