Plugin české služby

Zvolené téma obsahuje celkem 24 odpovědí. Do diskuze (6 účastníků) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna je stará 3 týdny.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 21. až 25. (z celkem 25)
  • Autor

admin
    Keymaster
    Web

@n3s4: Ano, mělo by to fungovat, je to přímo funkce Zásilkovny (uživatel to musí ještě v prohlížeči povolit).

n3s4
    Participant

Děkuji, ještě se zeptám, neuvažovalo se do pluginu zanést i minimální hodnotu objednávky?
    Vím, že na to jsou pluginy, ale ne takový, který umí přepočíst zadanou hodnotu na jinou měnu (například v kombinaci pluginu WOOCS – WooCommerce Currency Switcher). Nebo ví se o nějakém řešení?

admin
    Keymaster
    Web

Nevím, jestli tomu správně rozumím? Nešlo by vůbec objednat, dokud by nebyla splněna minimální cena objednávky? Zatím jsem tam doplňoval funkci na cenové intervaly poštovného, kde to lze nastavit tak, že pokud je objednávka nízká, tak je poštovné vyšší, např. do 100 Kč je poštovné 119 Kč, do 500 Kč je 99 Kč, do 1000 Kč je 49 Kč a nad 1000 Kč je zdarma. Teoreticky by tam šlo asi i objednávku zablokovat (u zvoleného intervalu).

n3s4
    Participant

Ano přesně tak, nyní to má například Woocommerce booster (jetpack), avšak mnou zadaná hodnota jako minimální výše objednávky se v košíku i v pokladně zobrazuje napevno. I když máme Kč i Euro, což nedává smysl a nechce se mi rušit možnost druhé měny kvůli tomuto problému.

admin
    Keymaster
    Web

Asi plugin nepodporuje ten další plugin pro více různých měn. Neměla by to být složitá funkce, zkuste to třeba podle návodu, jen bude potřeba tu cenu prohnat přes filtry druhého pluginu (jako např. zde – už jsem to ale delší dobu nezkoušel, tak nevím, jestli tam nedošlo k nějaké změně).

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 21. až 25. (z celkem 25)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.