Plugin české služby

Zvolené téma obsahuje celkem 56 odpovědí. Do diskuze (18 účastníků) se naposledy zapojil uživatel  vvvamik a poslední změna je stará 2 roky, 7 měsíců.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 17 příspěvků - 41. až 57. (z celkem 57)
  • Autor
    Příspěvky
  • #38937

    petki
    Participant

    Dobrý deň,

    poprosil by som o radu. Mám aktivovanú funkciu zásilikovna, ktorá je plne funkčná, pri výbere pobočky zásielkovne však otvára stránku v anglickom jazyku. Potreboval by som to zmeniť na slovenský jazyk.
    Skúsil som vložiť script z podpory zasielkovne do ceske-sluzby.php k https://widget.packeta.com/www/js/library.js” vo forme nižšie, podľa konfigurátora zasilkovna.cz, ale žiadna zmena. Vedeli by ste stým pomôcť? Ďakujem pekne.

    <script>
    var packetaCountry = ‘sk’;
    var packetaWidgetLanguage = ‘sk’;
    </script>

    #38938

    petki
    Participant

    Tak už mám riešenie! Chyba bola v nastavení jazyka prehliadača. Script zásielkovne sa zobrazí automaticky v jazyku nastavenia prehliadača.

    #38947

    fs
    Participant

    Dobrý den, prosím o radu ohledně pluginu České služby 0.6-alpha. Ve feedu pro Heureka se mi nepropisuje CATEGORYTEXT nastavený na úrovni kategorie, ale pouze když je nastaven na úrovni produktu a když není nastaven ani v kategorii ani v produktu, tak se propíše top level kategorie, viz např. zde: https://www.soundtech.cz/?feed=heureka&pid=20475

    Díky!

    #38950

    Mousak
    Participant

    @lukyb Někam jsi pokročil s řešením problému?

    #39062

    n3s4
    Participant

    Zdravím, bude řešena kompatibilita s pluginem Linear Checkout for WooCommerce by Cartimize? Řešil jsem s autorem nějaký problém a sdělil, že hodně problémů dělá právě plugin České služby 0.6., musel jsem jej vypnout. Co se tlouklo nevím, můžete to zkusit?

    OT: Moc bych ocenil tu novou verzi, kterou používáte na e-shopech klientů, je možné ji za nějakou úplatu obdržet?
    OT2: Jak je to s GLAMI pixel? Umí plugin nasadit, nebo nikoliv a musím hledat další na glami piel?

    #39068

    Mousak
    Participant

    Pokud se ti něco tluče s pluginem, tak to zjistíš z výpisu chyb, o stránku dřív máš odkaz jak výpis chyb získat. To by mohlo pomoci autorovi pluginu České služby, ale psal, že je zaneprádněný, takže osobně také čekám zda se mu podaří vyřešit chyby, které zlobí mě a podle stejných chyb i uživatele @lukyb. Třebas budeš mít i ty stejné.

    #39262

    miluska
    Participant

    Ahoj, jde prosím vypsat feed pro Heuréku jen konkrétní kategorie?

    Díky, Milu

    #39316

    marhni
    Participant

    Dobrý den, plugin využívám na Zásilkovnu, která oznámila, že jejich Widget v5 bude ukončen k 30. 6. 2021 a přejde na nový widget v6. Dotkne se tato změna nějak funkčnosti tohoto pluginu? Projeví se tato aktualizace Zásilkovny i v tomto pluginu? Nebo hrozí, že se to po tomto datumu rozsype?
    Děkuji za odpověď a případné objasnění. Dříve jsem již drobnou finanční podporu zaslal. Pokud se autor rozhodne plugin dále rozvíjet a dávat k dispozici, tak s dalším drobným oceňováním nemám problém. Děkuji, Martin H.

    #39317

    admin
    Keymaster
    Web

    @marhni: Nemělo by se stát nic. Widget se automaticky přepne na straně Zásilkovny na novou verzi. Na Githubu už nový widget jeden z uživatelů zkoušel a vše vypadá, že by měl být přechod bez problémový. A pokud by nebyl, tak bude problém rychle opraven, protože plugin používá i mnoho klientů a podobná chyba tam nemůže zůstat…

    #39342

    Filiptiep
    Participant

    Ahoj, chtěl jsem se zeptat, u zasilkovny mi nefunguje tlačítko vybrat pobočku. Jediný browser ve krerém tlačítko funguje je Firefox. Nevíte co s tim? :( Předem děkuji

    #39343

    admin
    Keymaster
    Web

    @filiptiep: Můžeme se na to někde podívat? Jsou tam v konzoli nějaké JS chyby? Žádný podobný problém jsem zatím nikde na svých webech nezaznamenal…

    #39347

    Filiptiep
    Participant

    dekuji za kontakt, jak prosim zjistim chyby v JS konzoli?

    #39366

    Filiptiep
    Participant

    Myslíte níže?:

    library.js:48 Uncaught TypeError: Assignment to constant variable.
    at Object.pick (library.js:48)
    at HTMLInputElement.onclick ((index):1)
    pick @ library.js:48
    onclick @ (index):1

    #39375

    vvvamik
    Participant

    Dobrý den,

    plugin České služby 0.6-alpha blokuje při platbě bankovním převodem na děkovací stránce i v emailu o objednávce detailní informace o instrukcích k platbě. Údaje tam chybí. Objednávka v administraci je ve stavu Zpracovává se, i když by u bankovního převodu měla být ve stavu Čeká na vyřízení. Když plugin deaktivuju funguje vše jak má, zobrazí se instrukce k platbě jak na děkovací stránce, tak i v emailu.

    WP 5.8
    WC 5.6

    #39376

    vvvamik
    Participant

    Tak ne, moje chyba. Měl jsem zaškrtnuto Potvrzovat platbu předem. Vše OK.

    #39384

    JeGe
    Participant

    Dobrý den, plánuje se podpora dopravy přes Balíkovnu? Děkuji

    #39385

    vvvamik
    Participant

    Zajímavá alternativa k Českým službám https://github.com/pavelevap/ceske-sluzby/issues/220

Aktuálně je na stránce zobrazeno 17 příspěvků - 41. až 57. (z celkem 57)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

WordPress – novinky, návody a zajímavosti