Česká podpora WordPressu zdarma

Kromě české lokalizace WordPressu (a vybraných pluginů) nabízíme i českou podporu WordPressu zdarma. Stačí se zaregistrovat na našem fóru a stručně tam popsat váš problém, připojit např. související screenshot a někdo z našeho týmu se tím začne určitě brzy zabývat. Proč nabízíme něco takového zdarma? Protože to už stejně děláme, jenom o tom nikdo moc neví. Poslední dobou nám chodí čím dál více (i anonymních) emailů, na které se snažíme pečlivě odpovídat a pomáhat uživatelům s jejich problémy. Bohužel se o tom už však nikdo jiný nedozví. Takže proto chceme tyto dotazy nově shromážďovat a zveřejnit je i pro ostatní.

Podporu nabízíme ve dvou podobách:

 • Zdarma – Určeno pro začátečníky, bloggery a všechny ostatní, kteří mají nějaký drobný problém a nechtějí ho sami řešit a trávit dlouhé chvíle hledáním správného řešení, se kterým jsme se tady už obvykle setkali. Jako odměnu za vyřešené problémy se můžete např. zmínit (odkaz, krátký příspěvek) o tomto webu (čeština a podpora WordPressu) na nějakém vašem webu (jakémkoli, nemusí jít o web, jehož se týká právě řešený problém). A vyřešený problém zůstane ve fóru samozřejmě zveřejněn i pro další čtenáře.
 • Placená – Tato forma má samozřejmě přednost a veškerá komunikace s vámi zůstane utajena. Popište váš problém nebo funkce, které chcete do WordPressu přidat, sami se vám ozveme s přijatelnou cenovou nabídkou. Samotná konzultace je pak zdarma, takže samozřejmě můžete i nemusíte tuto nabídku přijmout. Nabízíme také kompletní tvorbu webů (s WordPressem či bez něj), jejich dlouhodobou správu a úpravy (programování navržených pluginů). V tomto případě nás kontaktujte na emailu pavelevap@separatista.net.

Není naším cílem konkurovat několika různým fórům, kde uživatelé vzájemnou pomocí řeší své problémy (nejen) s WordPressem. Česká podpora WordPressu je určena pro uživatele, kteří potřebují např. upravit CSS u své šablony a neví přesně jak na to, nevědí si rady s nějakým konkrétním problémem, nebo se chtějí jen na něco zeptat. Jak si ceníte svůj volný čas? Přenechte raději řešení drobných problémů těm, kteří tomu opravdu rozumí. Takže neváhejte a svěřte se nám se svým problémem, pokusíme se reagovat co nejrychleji (i když i naše kapacity jsou samozřejmě omezené)…

Fórum podpory WordPressu

8 thoughts on “Česká podpora WordPressu zdarma”

 1. Dobrý den,
  provozuji několik webu na systému WordPress. Bohužel u jednoho, který je jako jediný provozován na hostingu i Forpsi, mám problém při automatické aktualizaci pluginu.
  Při aktualizaci WordPress vůbec nechce znát přístup na FTP, a rovnou se snaží aktualizovat. Bohužel vždy s tímto výsledkem: Rozbaluji aktualizaci.
  Instaluji nejnovější verzi.
  Deaktivuji plugin.
  Odstraňuji starou verzi pluginu.
  Nepodařilo se odstranit starou verzi pluginu.
  Aktualizace pluginu se nezdařila.

  Plugin však z FTP vymaže a tím to končí. Musím pak plugin znovu natáhnout ručně na FTP.

  Nevíte prosím čím to může být?
  Atribut složky plugins mám na 777

  Předem děkuji.
  S pozdravem Weis

  Chtěl jsem poslat problém přes horní formulář, ale stránka po odeslání je s chybou a nic se neděje (informace o čekání).

 2. Chtěl bych poradit,jak se co nejsnáze zakousnout do tvorby webové stránky. Neznám html ani php, ale mám chuť se naučit něco nového a wordpress se mi zdá být pro mě nejschůdnější.
  Díky, P.F.

 3. Ahoj ..
  takže přejdu rovnou k věci ..
  mám na stránkách : MOJE POSLEDNÍ TWEETY
  Ale rad bych to odstranil docela mi to tam překáží.
  nebo alespoň vypnout .. máte někdo ponětí jak na to?

Komentáře nejsou povoleny.