Slevy na prémiové šablony a pluginy

Koncem listopadu mohou uživatelé pravidelně získat mnoho různých prémiových šablon a pluginů pro WordPress s výraznou slevou. Nezapomeňte se o víkendu podívat na některé zajímavé nabídky, třeba se bude zrovna něco hodit.

Každý čtvrtý čtvrtek v měsíci listopadu se v USA slaví Den díkůvzdání (Thanksgiving day) a mezi očekávané události patří také navazující Černý pátek (Black Friday), kdy je oficiálně zahájena předvánoční nákupní sezóna. Nesmíme ale zapomenout ani na Cyber Monday, což je hned další pondělí, které mají zase všichni spojené s výraznými slevami při online nákupech. A vývojáři prémiových šablon a pluginů pro WordPress nezůstávají v tomto období rozhodně pozadu, takže se každý rok objevuje mnoho různých výhodných nabídek.

Pro většinu projektů sice stačí použít volně dostupné alternativy (případně můžete nějakou funkci oželet), ale někdy může prémiová varianta ušetřit mnoho času při řešení složitějších problémů. Každopádně pokud jste zatím třeba jen pokukovali po nějaké placené šabloně nebo pluginu, tak je nastávající víkend ideálním obdobím k nákupu.

Zmíním pouze některé nabídky, zejména pokud mě nějakým způsobem zaujaly (mám koupenou licenci, mám nějaké zkušenosti nebo se zdá, že půjde o docela kvalitní produkt). Můžete ale zkusit navštívit i weby dalších vývojářů pro WordPress, alespoň drobné slevy jsou opravdu velmi časté. Dohledat můžete také další (a mnohem podrobnější) přehledy v angličtině, které vznikají hlavně kvůli možnosti affiliate odkazů. A pozor bych si také dával na časový posun, takže raději nenechávat případné nákupy až na poslední chvíli, aby už nebylo pozdě.

Pokud se ještě něco zajímavého objeví, tak se to pokusím doplnit.

Prémiové šablony

MyThemeShop – speciální nabídka prémiových šablon a pluginů (podrobnosti). Pokud jsem to dobře pochopil, tak můžete s kupóny ThemeFor9 a PluginFor9 získat originální šablonu či plugin za pouhých 9 USD (platnost není uvedena).

WooThemes – známé šablony (a pluginy pro WooCommerce) můžete získat také se slevou, a to podle toho, kolik utratíte :-) Můžete se dostat až na 50 %, ale myslím, že stačí ušetřit i 35 %, pokud utratíte více než 100 USD. Nabídka platí do 1. prosince (podrobnosti).

Tokokoo – prémiové šablony pro eshopy ve WordPressu. Sleva 60 % se vztahuje na jednotlivé šablony (kupón tokokoo60) a 30 % na členství (kupón membership30), platí od 26. listopadu do 2. prosince (podrobnosti).

CyberChimps – zajímavé prémiové šablony, jejichž osekané a volně dostupné verze můžete znát i z oficiálního adresáře WordPressu. Různé slevy jsou zobrazené přímo v obchodě, platí pouze do 30. listopadu.

FrogsThemes – prémiové šablony, kupón blackfri2014 by měl zajistit slevu 50 % (platnost neuvedena).

TeslaThemes – prémiové šablony s 50% slevou zajistí kupón WEEKENDSALE14, nabídka platí od 27. listopadu do 2. prosince.

Graph Paper Press – prémiové šablony zejména pro fotografy, sleva 35 % je dostupná s kupónem BFCM2014 a platí od 24. listopadu do 2. prosince (podrobnosti).

AppThemes – oblíbené šablony s mnoha funkcemi (např. ClassiPress pro inzeráty a Vantage pro adresář firem), sleva 30 % s kupónem BLACKFRIDAY2014 do 30. listopadu.

Prémiové pluginy

Pippins Plugins – perfektní pluginy od profesionálního vývojáře, který se aktivně účastní i práce na samotném WordPressu. Slevu 40 % získáte s kupónem CYBERM2014, platí od 28. listopadu do 1. prosince. Doporučil bych např. oblíbené pluginy AffiliateWP či Easy Digital Downloads (sleva pouze 30 %).

OptinMonster – marketingový plugin (aneb jak získat pravidelné návštěvníky webu). Slevu 35 % získáte s kupónem BF2014, platí od 24. listopadu do 1. prosince.

NextGEN Gallery – prémiové verze známého pluginu budou zlevněny o 40 % (od 28. listopadu do 1. prosince).

WP eCommerce – prémiové doplňky pro nejstarší plugin pro eshop ve WordPressu, který poslední dobou pomalu vstává z mrtvých. Slevu 40 % získáte s kupónem THANKSGIVING, platí od 26. listopadu do 1. prosince.

Jigoshop – prémiové doplňky pro předchůdce WooCommerce, který se stále nenápadně rozvíjí a pomalu se chystá verze 2.0. Slevu 50 % získáte s kupónem happy_thanksgiving a pozor, platí pouze 27. a 28. listopadu (podrobnosti).

Conductor – prémiový plugin pro snadnou práci s obsahem. Slevu 50 % získáte s kupónem HOLIDAY2014, platí od 24. listopadu (konec nabídky neuveden).

All in One SEO Pack – prémiová verze jednoho z nejčastěji používaných SEO pluginů. Dodatečná sleva s kupónem BLACKFRIDAY činí 20 USD, takže plugin pořídíte za pouhých 19 USD (platnost neuvedena).

Hosting

WP Engine – profesionální hosting pro WordPress, průkopník v oblasti optimalizace a cachování. Pokud zakoupíte libovolný tarif s kupónem CyberHosting14, tak získáte v prvním roce 4 měsíce zdarma (platí do 2. prosince).

Pokud jste narazili na nějakou další zajímavou nabídku (zejména českou), tak dejte určitě vědět přímo do komentářů (prosím žádné affiliate odkazy), díky!

Ideální český hosting pro český WordPress je CZECHIA.CZ

One thought on “Slevy na prémiové šablony a pluginy”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *