Nová verze pluginu pro WordPress – České a slovenské linkovací služby 0.3

Po třech měsících je tu nová verze pluginu České a slovenské linkovací služby 0.3. Podle oficiálních statistik si tento plugin stáhlo ke dnešnímu dni celkem 166 lidí, což je na takovou drobnost vcelku pěkné číslo. A co je tedy vlastně v této verzi nového?

  • Byly přidány další dvě linkovací služby (Top Články.cz a Blogus.cz), takže jich plugin obsahuje už celkem 12. Mimochodem obě služby fungují bez sebemenších problémů, Top Články.cz si vyžádal Martin a Blogus.cz chtěl přidat nikdenis (provozovatel této služby).
  • Další úprava spočívá ve změně parametru “&” na “& a m p ;” (bez mezer) v odkazech, aby se už neobjevovaly chyby při validaci webu (bohužel to nemá ošetřeno přímo autor pluginu Sociable). Velký dík za povšimnutí patří Janu Kopeckému.
  • Opraven byl odkaz u texttip.eu, který nesprávně směřoval na texttip.cz.
  • A nová verze obsahuje i další drobné změny (readme.txt, plugin URI).

Takže ještě jednou díky všem uživatelům za připomínky a neváhejte v tom pokračovat. Další podrobnosti o pluginu naleznete na jeho stránce. Stáhnout si ho můžete rovnou prostřednictvím automatické aktualizace, nebo přímo zde.

Nejoblíbenější hosting pro WordPress WEDOS.cz

3 thoughts on “Nová verze pluginu pro WordPress – České a slovenské linkovací služby 0.3”

  1. Az ted jsem se dostal na tento clanecek a chtel bych timto podekovat (i kdyz az dele) o pridani TopClanky.
    Ale mam stale problem pri pridani clanku na onen server TopClanky. Vzdy to vyplni vse v poradku, ale popisek zustava prazdny. Z ceho se bere popisek? Mozna je to tim, ze nevyplnuji na svem wp stručné výpisy clanku, je to tak?

  2. Pokud se nemýlím, tak Top Články.cz (stejně jako většina ostatních služeb) umožňují automaticky předávat pouze URL a název (title). Popis už si tam musíte vložit ručně a není to ovlivněno tím, že ve WordPressu někde něco nevyplňujete.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *