WordPress kurz pro začátečníky

Zájemci o WordPress se mohou zúčastnit speciální akce pro začátečníky a mírně pokročilé, kde se naučí základy tohoto oblíbeného redakčního systému. Školení proběhne v sobotu 25. června 2016 (od 9:40) v HUB Praha (Drtinova 557/10, Praha 5) a zaplatíte za něj pouze symbolických 99 Kč. Nepůjde ale jen o samotný WordPress a dozvíte se, na co všechno je potřeba myslet během tvorby webové prezentace. Po nezbytné přípravě bude následovat instalace a zprovoznění WordPressu, doporučení šablon a pluginů a nebude chybět ani propagace a marketing. Prohlédnout si můžete podrobný program a následně se rovnou registrovat.

4 thoughts on “WordPress kurz pro začátečníky”

  1. Poznámka pro všímavé čtenáře: Pokud chcete získat vstupné zdarma, tak stačí reagovat v místním fóru na nějaký dotaz (nebo zadat svůj vlastní) a nenápadně připojit klíčové slovo WPKURZ. První tři uživatelé, kteří ho ve fóru použijí, získají kupón na registraci zdarma (budou kontaktování na registrační email).

  2. Myslím, že se to bude za nějaký čas konat zase znovu, zatím ale můžete shlédnout i všechna videa a prezentace z přednášek této akce.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *