Říjnové akce ve znamení WordPressu

Během letošního října nás čekají hned dvě zajímavé akce, kde se můžete dozvědět mnoho informací ze světa WordPressu.

Už příští víkend, konkrétně v sobotu 3. října 2015 od 9:30, se můžete zúčastnit WordPress konference, která proběhne v Hluboké nad Vltavou ve spolupráci s firmou Wedos, a to rámci akce “Dny otevřených dveří Wedos 2015” (DoD). Registrace je zdarma a kromě mnoha přednášek si můžete osobně prohlédnout i zázemí známé hostingové firmy. Podle předběžného programu je konference určena spíše pro pokročilé uživatele a přednášky se budou zabývat načítáním webu a obecně optimalizací výkonu (např. Vladimír Smitka, Vladislav Musílek či Jan Mucska).

Další novou akcí je WordPress konference v Opavě, která se bude konat ve čtvrtek 15. října 2015 od 9:30 do 18 hodin, a to v reprezentativních prostorách auly Slezské univerzity v Opavě. Aktuální program zatím není zcela vyhraněn, ale bude patrně zaměřen na seznámení moravskoslezské komunity a představení WordPressu novým uživatelům. Některé přednášky vypadají určitě zajímavě, osobně bych se třeba velmi rád podíval na Pavla Ondřeje z hostingové firmy Gigaserver.cz, a to zejména proto, že je u nich tento web už mnoho let provozován :-) Každopádně držím pořadatelům palce!

Ideální český hosting pro český WordPress je CZECHIA.CZ

3 thoughts on “Říjnové akce ve znamení WordPressu”

  1. To mně zaujalo… Konečně něco kousek blíž, než Hluboká n. V.! Ale chtělo by to udělat o víkendu :)

    Anebo v Orlové, to klidně pomůžu s organizací… ;)

  2. Díky! Chystal jsem se to doplnit, až si to alespoň zběžně prohlédnu, ale bohužel mi okolnosti poslední dobou moc nepřejí… Pár přednášek ale vypadá zajímavě, tak snad o víkendu…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *