Čeština pro WordPress 3.1.4

V české verzi WordPressu 3.1.4 se opět téměř nic nemění, takže pokud jste už dříve aktualizovali na anglickou verzi, tak o nic důležitého nepřijdete a další nabídku nové (české) aktualizace můžete bez obav skrýt.

I když je chystaný WordPress 3.2 už téměř na spadnutí, přesto raději doporučujeme zatím aktualizovat i na WordPress 3.1.4, zejména pokud budete s aktualizací na novou “velkou” verzi raději chvíli vyčkávat než se “vychytají” případné chyby a problémy. Noví uživatelé si mohou kompletní českou verzi WordPressu 3.1.4 stáhnout přímo na našem webu, ostatní patrně využijí jednoduchou automatickou aktualizaci. Kromě celého instalačního balíčku u nás na webu opět naleznete i samotnou češtinu (např. pokud chcete přejít z anglické na českou verzi) a rozdílové aktualizační soubory (pro rychlou ruční aktualizaci z předchozí verze 3.1.3).

Čeština pro WordPress 3.2 je sice už před dokončením, ale zbývá ještě testování a další úpravy, které však patrně před oficiálním vydáním nestihneme, protože nadešel letní čas prázdnin a dovolených. Čeština pro WordPress 3.2 tedy vyjde se zpožděním (cca týden), zatím ale už můžete vyzkoušet alespoň češtinu pro novou šablonu Twenty Eleven, která bude ještě v příštích dnech aktualizována na nejnovější verzi. Pokud naleznete v překladu nějakou chybu, dejte nám o ní prosím vědět, děkujeme.

Nejoblíbenější hosting pro WordPress WEDOS.cz

One thought on “Čeština pro WordPress 3.1.4”

  1. Už tu máme 3.2 a administrace se velmi povedla, je velmi líbivá. Pocitově se mi zdá, že je i rychlejší, včetně front-endu ( neměřil jsem, je to jen pocit, jako z planety opic ) Před aktualizací je potřeba zkontrolovat verzi PHP a databáze, minimum PHP 5.2.4 a MySQL 5.0.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *