Čeština pro WordPress 2.9.1

Čeština pro WordPress 2.9.1 opravuje několik drobných chyb. Sjednoceny byly drobné nepřesnosti u popisu výběru časové zóny pro váš web, opraven byl přehled starších verzí příspěvku/stránky a nějaké úpravy proběhly i u popisu pluginu Akismet. Přibylo také několik nových řetězců (celkem jich lokalizace obsahuje už 2996). Noví uživatelé WordPressu mohou stahovat kompletní český balíček přímo zde, ostatní pak už jen poklidně automaticky aktualizují přímo z administrace, aby se tím zbavili otravné hlášky o vydání nového WordPressu. Aktualizaci na WordPress 2.9.1 samozřejmě doporučujeme, i když jste se dosud třeba ani s popisovanými problémy původní verze 2.9 nesetkali. Zároveň tímto příspěvkem opět vyzýváme všechny uživatele WordPressu, aby nám případně nalezené chybky v češtině nahlásili. Nechce se nám totiž věřit, že by tam už žádné chyby nebyly. A také můžete autory češtiny podpořit třeba tím, že na nás umístíte odkaz na svém webu poháněném českým WordPressem. Podpoříte tím další rozvoj tohoto webu (překlad dalších pluginů a šablon a přípravu podrobných návodů). Děkujeme!

6 komentářů u „Čeština pro WordPress 2.9.1“

  1. Díky moc za nahlášení chyby, objevuje se u mě také. Kontroloval jsem překlad a tam by to mělo být správně, takže jsem to nahlásil přímo vývojářům. Je to docela zajímavá chybka a nechápu čím by mohla být způsobena, naštěstí lze počet sloupců jednoduše editovat v HTML editoru. O řešení budeme informovat. Ještě jednou díky…

    P.S. Kód by měl jít jednoduše vkládat do komentářů pomocí HTML značky code, ale nemám to tu nikde uvedené, takže si píšu další renonc.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *