Czechia: Spusťte WordPress snadno a rychle

Běžná instalace WordPressu může trvat docela dlouho, hlavně na pomalém připojení a pro nezkušeného uživatele. CZECHIA.COM připravila funkci, díky které si nainstalujete WordPress snadno a rychle.

Zkoušeli jsme změřit dobu instalace WordPressu na internetu s rychlostí 4 MB a uploadem 500 KB. Což podle nás odpovídá průměrné rychlosti českého internetu. Přesto nám celá instalace trvala necelých 10 minut. Co kdybychom vám ukázali, že lze nainstalovat WordPress za méně než jednu minutu? Ke snadné instalaci využijeme aplikaci CzechiaApps.com.

O co se jedná?

Přední český poskytovatel profesionálního hostingu CZECHIA.COM nedávno spustil snadnou instalaci WordPressu. Vyhradil na tuto funkci samostatnou aplikaci, která po zadání e-mailu zřídí hosting na 30 dní zdarma. Nyní si porovnáme, jak dlouho trvá spuštění WordPressu od samotného stažení aplikace, se snadnou instalací.

CzechiaApps - snadná instalace WordPressu

Jak dlouho trvá spuštění WordPressu na běžném hostingu?

1) Najdeme pomocí vyhledávače WordPress instalační balíček.
2) Stáhneme instalační balíček.
3) Rozbalíme balíček se systémem WordPress do námi vybrané složky.
4) Nahrajeme všechny soubory instalačního balíčku WordPress na FTP (jsme na 5m:20s).
5) Instalace, nastavení databáze – vyplnění všech vyžadovaných polí (mezičas 7m:30s).
6) První přihlášení (cca 8 minut).

Snadná instalace pomocí CzechiaApps.com

1) Zadáte e-mailovou adresu do pole na hlavní stránce webu.
2) Vzápětí přijde potvrzovací e-mail s přihlašovacími údaji.
3) Přihlásíte se, vyberete WordPress a spustíte instalaci.
4) A nový WordPress je připraven k použití (1m).

V rámci objektivity jsme do celkového času nezapočítali instalaci jiné jazykové verze, například češtiny. U CzechiaApps.com je totiž i výběr jazyka na jedno kliknutí. Ruční instalace jiného jazyka se může protáhnout na několik minut.

Pokud by WordPress nevyhovoval…

Pokud by vám WordPress po vyzkoušení nevyhovoval, můžete si vybrat ze snadné instalace více než 20 různých Open Source aplikací. Bez stahování velkých datových souborů a nahrávání na FTP. Stejně rychle jako WordPress.

I když je tento článek placenou reklamou a nejsem jeho autorem, tak jsem celou funkci pro jistotu vyzkoušel a funguje perfektně.