Xiao

Přehled odpovědí

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)
 • Autor
  Příspěvky
 • odpověď na téma: wehosting a doména #37814

  Xiao
  Participant

  Děkuji,
  přejmenovat hosting, tím jsem myslel právě prohodit alias s tou původní doménou. Tak nevím jestli se tím také mění url adresa. Tady mi chybí nějaké základní znalosti. Takže asi tedy problém se SEO. Ok tak to nic.

  Myslím, že rozumím i té druhé části odpovědi. Děkuji mnohokrát a asi se zase někdy ozvu :)

  Příjemný víkend
  Olda

  odpověď na téma: wehosting a doména #37809

  Xiao
  Participant

  Tak to mám teda štěstí, že jsem se zeptal, protože podle znalostní báze wedosu to vypadá, že přejmenovat hosting je prostě brnkačka, která jenom na chvíli vyřadí stránky z provozu. Díky moc, to jste mě zachránil. Do toho nejdu.

  Jestli můžu ještě jedna věc. Hosting má nějakou hlavní doménu. Tu ale vůbec nepoužívám a prezentuji se jinou (aliasem). Pokud bych se začal prezentovat tou hostingovou doménou ( na letácích, on line inzerce a pod.), takže by zákazníci začali psát do vyhledávače tu originální a ne alias, mělo by to nějaký pozitivní vliv na umístění ve vyhledávačích a celkově na SEO?

  Díky za Vaše rady, protože z podpory jsem se na třikrát nic nedozvěděl. To není ani možné, že mi fakt někdo odpovídá na to, na co se ptám :) Díky moc a přeji krásný víkend.

  odpověď na téma: wehosting a doména #37806

  Xiao
  Participant

  To je parádní odpověď, díky moc Azifaral :)

  Ještě jedna otázečka prosím. Když mám hosting s doménou a chtěl bych ten hosting přejmenovat, dát mu jinou doménu jako hlavní, ovlivní to negativně SEO?

  Děkuji velice :)

  odpověď na téma: wehosting a doména #37802

  Xiao
  Participant

  Dobrý den, chtěl bych poprosit o dodatečnou informaci k tomu aliasu k již funkčnímu hostingu. Děkuji.

  Když vepíšu do vyhledávače alias tak bych byl rád, aby se po načtení webu nezměnil v řádku na původní doménu hostingu, ale aby tam zůstal ten alias. Je to možné někde nastavit?

  Děkuji
  Olda

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)