valentaj

Přehled odpovědí

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (z celkem 5)
 • Autor
  Příspěvky
 • odpověď na téma: Mediální soubory #23166

  valentaj
  Participant

  Velice děkuji za pomoc… sám bych to zajisté nezvládl! Bylo to poněkud náročné, ale podařilo se. Převedl jsem formát na “JPEG” a DD2015 je již na úvodní stránce. All in one seo pack 2.1 je deaktivován, ostatní pluginy jsem nechal na pokoji. Heslo jsem si změnil… Možná se ještě někdy ozvu, člověk nikdy neví… Dobrou noc.

  odpověď na téma: Mediální soubory #23164

  valentaj
  Participant

  Moc se mi nedaří… po deaktivování All in one seo pack 2.1 se stala sice změna, ale do příspěvku se mi zobrazuje pouze text “Den dětí” a ne obrázek… Tak nevím…

  odpověď na téma: Mediální soubory #23162

  valentaj
  Participant

  Děkuji za snahu… Přihlašovací údaje posílám na pavelevap@separatista.net. Věřím Vám, že tomu přijdete na kloub. Heslo si potom změním… Můžete zkusit umístit plakát “Dětský den 2015” na úvodní stránku, pokud to půjde. Ten plakát jsem tam nahrál já, potom už se mi nedařilo. (www.odscernovice.cz)

  odpověď na téma: Mediální soubory #23160

  valentaj
  Participant

  Správcem webu jsem nyní já, dva, tři týdny… Samozřejmě jsem se nejdřív obrátil na správce minulého, aby se problém pokusil odstranit. Po několika dnech k mému překvapení mi sdělil, že s tím nehne… a to tomu rozumí určitě více než já. Doporučil mi právě abych se obrátil na vaši službu…Když kliknu na “mediální soubory” tak se nic nezobrazí! Takže nemohu nic vybrat na jakoukoli stránku. Opravdu mám deaktivovat všechny pluginy?! Jedná se o Akismet, All in one pack, contakt form7, google xml sitemaps, podpora češtiny, share buttons by addtoany, social media widget, subscribeto comments, wp favicon a wp super cache. Nezhroutí se celý web? Děkuji za odpověď.

  odpověď na téma: Mediální soubory #23157

  valentaj
  Participant

  Děkuji za odpověď. Opravdu nic nevím o aktualizaci na novou verzi 4.2. O pluginech toho vím pramálo, ale rozhodně jsem je nedeaktivoval, abych neudělal více škody jak užitku. Je jich tam asi 10! Konkrétní detailní problém: mám nahrán plakát Den dětí v médiích a chci ho umístit na úvodní stránku, což se mi nedaří (nejen mně). Prosím sdělte mi podrobně krok po kroku co mám učinit, aby byl plakát umístěn na úvodní stránce… Děkuji.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (z celkem 5)