Tomas115

Přehled odpovědí

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)
  • Autor
    Příspěvky
  • odpověď na téma: Problém s responzivitou obsahu #31019

    Tomas115
    Participant

    Ještě mě napadlo, zda není problém v tom, že neni responzivní obrázek, který je umístěn na pozadí. Ale i tak nevím, jak problém vyřešit.

    odpověď na téma: Problém s responzivitou obsahu #30968

    Tomas115
    Participant

    Ah, omlouvám se, někde asi nastala chyba. Problém se zoomováním jsem už vyřešil. Bohužel trvá problém, který mě trápí víc a to responzivita webu. Nyní už se snad obrázky nahrají v pořádku. Jednoduše jde o to, že když si web zobrazím na monitorech různého rozlišení, případně pomocí ctrl+scroll upravuji zobrazenou velikost stránky, tak se elementy na stránce pohybují a nezůstanou ukotveny. Chtěl bych dosáhnout toho, aby se neměnila jejich pozice, jen velikost.
    V příloze je vidět vzhled na monitoru, na kterém web vytvářím (1680×1050) a poté screen z 15ti palcového ntb.
    Předem děkuji za odpověď. :)

    odpověď na téma: Problém s permalinks #26421

    Tomas115
    Participant

    Po deaktivování všech pluginů problém zmizel, zkoumal jsem tedy, který plugin byl “špatný” a jednalo se o plugin Polyang. Děkuji za radu!

    odpověď na téma: Problém s permalinks #26419

    Tomas115
    Participant

    http://oltera.cz/

    Pokud se podíváte na mojí stránku a pomocí menu se budete chtít odkázat na nějakou ze stránek, půjde to jen na podstránky, kterou jsou v sekci Rolety a Žaluzie, ale pokdu se budete chtít podívat např. na Japonské posuvné stěny nebo Pergoly, nahlásí to chybu. A soubor mám přímo z wedosu.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)

WordPress – novinky, návody a zajímavosti