olilub

Přehled odpovědí

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (z celkem 7)
 • Autor
  Příspěvky
 • odpověď na téma: Administrace – nezobrazí obsah #30744

  olilub
  Participant

  No tak jsem si to v admin hostingu přepnul na PHP 7.0.9, memory limit na 128 mb a využití paměti je na 7%. Znovu jsem nainstaloval nextgen galery a vše jede ok. Děkuji za účinnou radu a vyřešení problému. Mám se ještě co učit.

  odpověď na téma: Administrace – nezobrazí obsah #30742

  olilub
  Participant

  memory limit mám 64 mb a využito 77%

  odpověď na téma: Administrace – nezobrazí obsah #30741

  olilub
  Participant

  Hosting mám na Ebola.cz a php 5.3

  odpověď na téma: Administrace – nezobrazí obsah #30735

  olilub
  Participant

  No tak jsem to zkusil z druhé strany – ftp v adresáři wp-content jsem přejmenoval adresář plugins a tím deaktivoval všechny pluginy. Ejhle administrace naskočila, všechny pluginy byly deaktivované. Vrátil jsem se na ftp a zpětně přejmenoval adresář plugins na správné jméno. Opět jsem se přihlásil do administrace wp a vše jelo ok. Všechny pluginy jsem postupně aktualizoval a po jednom je zapínal. Administrace opět zmizela po zapnutí pluginu NextGEN Gallery. Tak opět zpátky na ftp a smazal jsem plugin NextGEN Gallery. Administrace opět jede ok.Takže celý problém způsobil tento plugin i když je u něj psáno, že je kompatibilní s mou verzí wp. Nicméně tento postup může někomu pomoc a já se podívám po jiném pluginu na galerie.

  odpověď na téma: Knihovna médií – nezobrazí obsah #30510

  olilub
  Participant

  ne,ne na wp 4.7 to jelo od začátku jen jsem po vzniku problému přeinstaloval aktuální verzi wp. pro jistotu jsem to zkoušel ještě z jiného PC s odlišným operačním systémem a prohlížečem a problém byl stejný. Je škoda, že člověk nepřijde na to co se dělo bylo by to poučení pro příště . . .

  odpověď na téma: Knihovna médií – nezobrazí obsah #30506

  olilub
  Participant

  Ano nové obrázky lze nahrát, ale stránka s médii opět nefunkční, obrázek se ve složce na hostingu objeví.
  No tak jsem zkusil vypnout všechny pluginy a stránka médií se načetla. Postupně jsem zkusil zapínat pluginy a zároveň zkoušel funkčnost knihovny.Po zapnutí všech co jsem vypnul knihovna funguje. Tak to jsem z toho jelen, když jsem to dělal před tím než jsem psal dotaz tak to nešlo. Nicméně děkuji za reakci na můj dotaz do fora a příště to zkusím vícekrát.

  odpověď na téma: Knihovna médií – nezobrazí obsah #30502

  olilub
  Participant

  Zkoušim přiložit obrázek a asi jsem lama, které se nedaří

  Attachments:
Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (z celkem 7)