forest1291

Přehled odpovědí

Aktuálně je na stránce zobrazeno 14 příspěvků - 1. až 14. (z celkem 14)
  • Autor
    Příspěvky
  • odpověď na téma: Náhodné řazení obrázků v galerii – orderby #16645

    forest1291
    Participant
    Web

    Vyřešeno: náhodné řazení obrázků v galerii jsem zajistil kódem "orderby" => "rand" . Jak jednoduché…Nepřidalo to sice shortcode, takže v galeriích bude náhodné řazení vždy, ale můj úmysl to splnilo.

    Děkuji za pomoc.

    Forest

    odpověď na téma: Náhodné řazení obrázků v galerii – orderby #16643

    forest1291
    Participant
    Web

    Děkuji za odpověď. Moje šablona má právě svoji specifickou galerii prettyPhoto a nevím, kam přesně kód vložit. Vůbec by mi nevadilo, kdyby možnost řadit obrázky v galerii náhodně byla fixní a byla automaticky všude. Nevíte, kam kód vložit? Nemám s tímto zkušenosti.

    Ještě jednou děkuji

    Forest

    odpověď na téma: Stránka stylovaná pomocí CSS #14584

    forest1291
    Participant
    Web

    Paráda, to je přesně to, co jsem potřeboval vědět. Děkuji.

    Jen jedna technická poznámka, zapomněl jsi uzavřít </style>.

    Děkuji HiLow

    odpověď na téma: Kolize šablony s lightbox #13787

    forest1291
    Participant
    Web

    Zdravím, moje noční můra je zpět. Mám plugin Simple Lightbox, který funguje pouze v příspěvku (single.php), ale nefunguje v indexu (jen jakoby se začne načítat, ale nenačte).

    Taky je divné, že v příspěvku se obrázek zobrazí o dost níž od středu. A další věc je, že při procházení obrázků pomocí šipek na klávesnici se načítají obrázky ob jeden.

    Myslím, že půjde o nějakou kolizi javascriptů, ale už jsem vyzkoušel tolik monžostí, že si nevím rady.

    V defaultní šabloně vše funguje jak má. Pluginy jsem postupně povypínal, tím to také není. Header.php a footer.php obsahují všechny potřební záležitosti. Ostatní pluginy dělají totéž.

    Jde o tento web: http://www.jsemforest.cz

    Budu rád za všechny rady :)

    odpověď na téma: Kolize šablony s lightbox #13786

    forest1291
    Participant
    Web

    Bingo :) S touto šablonou vše funguje jak má. Takže z ní stačilo zkopírovat footer.php a header.php a funguje to i na mé upravené šabloně. Pravděpodobně tomu něco chybělo, nebo naopak přebývalo v kódu a plugin to nemohl přežvýkat. Takže děkuji Lukenzi a adminovi za skvělou práci.

    odpověď na téma: Kolize šablony s lightbox #13784

    forest1291
    Participant
    Web

    Problém pořád nevyřešen, nenapadá vás jiná možnost, kde by mohla být příčina? Děkuji

    odpověď na téma: Nejdou mi aktivovat plundingy #13795

    forest1291
    Participant
    Web

    Nedostatek paměti – třeba přejít na plus program hostingu.

    odpověď na téma: Kolize šablony s lightbox #13783

    forest1291
    Participant
    Web

    Lukenzi,

    pravděpodobně šlo o stejnou šablonu, ale s jiným kódem (taky jsem se tomu divil, když jsem stáhl asi 3 a všechny měly jiný kód), protože ten řádek jsem nenašel. Vložil jsem do footer.php <?php wp_enqueue_script("jquery"); ?>

    Chtěl jsem vyzkoušet, jestli to není způsobeno úpravami v mé šabloně,

    proto jsem stáhl úplně novou šablonu, bez úprav (http://www.wordpressthemesbook.com/real-madrid-retro/). Ten kód taky hrůza – footer byl bez výše uvedené funkce a o javascriptu tam vůbec nic není.

    Ani po přidání <?php wp_enqueue_script("jquery"); ?> a funkce wp_footer()

    Já si s tou šablonou hodně vytrpěl, takže by byla škoda, kdybych musel hledat náhradu.

    Děkuji.

    odpověď na téma: Kolize šablony s lightbox #13781

    forest1291
    Participant
    Web

    To jsem kontroloval a není to tím. Zmíněné funkce soubory obsahují. Děkuji za reakci.

    odpověď na téma: Nelze nahrát ani aktualizovat #13198

    forest1291
    Participant
    Web

    Nepovedlo se. Ty problémy spolu určitě souvisí. Na výše uvedený mail zasílám přístupy. Děkuji

    odpověď na téma: Nelze nahrát ani aktualizovat #13196

    forest1291
    Participant
    Web

    Data o FTP jsem tam mám už od původní instalace, takže to nic..

    odpověď na téma: Nelze nahrát ani aktualizovat #13195

    forest1291
    Participant
    Web

    Děkuji, zkusím :)

    odpověď na téma: Nelze nahrát ani aktualizovat #13193

    forest1291
    Participant
    Web

    Je to ten nejzákladnější free tarif (po vyřešení problému chci přejít na registrovanou). Nebo myslíte, že by pomohlo, kdybych to udělal hned? A kdyby to stále trvalo, tak zkusit jinou cestu? Aktualizace nepomáhá…

    odpověď na téma: Nelze nahrát ani aktualizovat #13191

    forest1291
    Participant
    Web

    wp-content/tmp vytvořený mám, CHMOD taky nastaven. Chybu tam mám už od začátku, takže těžko říct, co by to mohlo dělat. Existuje nějaká možnost to teď opravit/přeinstalovat s tím, že zachovám všechna data? Už mě to trápí celkem dlouho, děkuji.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 14 příspěvků - 1. až 14. (z celkem 14)

WordPress – novinky, návody a zajímavosti