Náhledy příspěvků místo celého článku na titulní stránce

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Problémy s WordPressem Náhledy příspěvků místo celého článku na titulní stránce

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna je stará 12 let, 11 měsíců.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)
  • Autor
    Příspěvky
  • #969

    Croco
    Participant

    Dobrý den,

    sice se to řeší všude, ale mě to nefunguje :-(

    Potřeboval bych na titulní stránce a v archivu zobrazit místo celých článků pouze jejich několikařádkové náhledy. Zkoušel jsem tohle:

    > musis v sablone kterou pouzivas v souboru archive.php najit toto:

    > <?php the_content(); ?>

    > a zmenit na:

    > <?php the_excerpt(); ?>

    Uvedený řetězec prostě v šabloně nemám a na nějaké hlubší experimenty se necítím. Dále by bylo skvělé, kdyby se dala nějak případně definovat délka náhledu článku ať již ve znacích nebo počtu řádků.

    Používám šablonu iNove 1.4.6.

    Díky moc.

    #8296

    admin
    Keymaster
    Web

    Díval jsem se na šablonu iNove a tu funkci tam vidím (např. v souboru index.php či archive.php) v následujícím tvaru (s parametrem):

    <?php the_content(__('Read more...', 'inove')); ?>

    Zkuste ji zaměnit na:

    <?php the_excerpt(); ?>

    A nebo nic neměňte a používejte značku pro pokračování textu, kterou si můžete úvod článku oddělit přesně tak, jak potřebujete (viz náš starší návod).

    #8297

    Croco
    Participant

    Díky, povedlo se. Měl jsem obavy zda se jedná skutečně o stejnou funkci a mé experimenty s náhradou jen té části the_excerpt nepomáhaly.

    #8298

    admin
    Keymaster
    Web

    Ano, při nahrazení pouze samotného názvu funkce byl do funkce the_excerpt() odesílán neplatný parametr. Potom bude myslím ještě potřeba doplnit si tam ručně nějaký odkaz na pokračování článku, který byl u funkce the_content() generován automaticky právě pomocí toho parametru s přeloženým “Read more…”.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

WordPress – novinky, návody a zajímavosti