viditelnost webu

Zvolené téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (4 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  MiraJenik a poslední změna je stará 1 rok, 8 měsíců.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (z celkem 6)
 • Autor
  Příspěvky
 • #34114

  klima
  Participant
  Web

  Dobrý den
  před 6 týdny jsem spustil web mojewebka.cz – hosting u Wedosu.
  Ten web nelze najít žádným vyhledávačem – jsem “neviditelný”
  Po zadání názvu webu se objevují odkazy na všechny možné weby, které mají zcela jiný název, ale odkaz na “mojewebka” nenabídne žádný vyhledávač.
  Stránky i příspěvky mám všechny veřejné. Vyhledávače reagují na vyhledávání až poté, co zadám výraz “mojewebka.cz”, nabídnou sice to samé, co v předchozím případě, ale aspoň se zeptají “nehledáte mojewebka.cz?” a po kliknutí na tento nabídkový odkaz zobrazí můj web.
  Vyhledávače nenajdou a ani nenabídnou příspěvky podle názvu (např. Maškary 2017 – nic nenalezeno…)
  Na mojewebka.cz mám celkem minimální návštěvnost, je možné, že to je důvodem, proč mě vyhledávače ignorují a nebo mám někde něco špatně nastaveno?
  Při spouštění webu jsem nastavoval celkem pečlivě a myslím, že mám vše správně.

  #34115

  klima
  Participant
  Web

  přiložil jsem printscreeny

  #34122

  Azifaral
  Participant
  Web

  Dobrý den,
  na toto téma už jsem toho tady napsal spousty, takže stačí se mrknout na tento odkaz a z něj se dostanete na další a další odkazy, kde máte vše dopodrobna popsáno. A jen tak na okraj, píšete “vyhledávače”, ale screeny jsou pouze se Seznam.cz. A přitom na Google site:mojewebka.cz stránky zaindexované jsou. Takže pročíst uvedené odkazy a odkazy vedoucí z těchto odkazů :D a mělo by vám být vše jasno.

  #34128

  mirekk
  Participant
  Web

  Na tom webu jsou příspěvky opravdu Příspěvky, anebo Stránky?

  Edit: koukám, že Goggle na dotaz moje webka najde 2 odkazy – viz screen. Do Seznamu doporučuji web zaregistrovat. Je na to na vyhledávači formulář (nemám čas ho hledat)

  Attachments:
  #34131

  klima
  Participant
  Web

  Děkuju za reakce.
  použil jsem.
  Já mezitím do svého WP nainstaloval plugin All in One SEO Pack a něco tam nastavil, takže jste možná viděli už i výsledky mého snažení, případně by se měly co nejdříve projevit.

  Pro Mirka: Stránky jsou: Úvodní stránka (statická), Nejnovější příspěvky a Vyždímáno-Pověsit, Napište…
  Co se nikam nehodilo je rubrika.
  Příspěvky mám přiřazené k rubrikám (O společenském dění v Arnoštovicích, Neu(o)věřitelné, Zprávy z kosmu, Fotky&Obrázky, co se nikam nehodilo…) a jelikož tam toho tak moc není, tak mám zatím přehled…

  #36735

  MiraJenik
  Participant

  Dobrý den, jestli máte problémy s návštěvností a tím, že jste pro vyhledávače neviditelný, tak doporučuji si najít ve Vašem okolí někoho kdo rozumí SEO, ať už jde o freelancera nebo nějakou agenturu. Také jsem potýkal s problémem malé návštěvnosti, tak jsem požádal jednu pražskou společnost specializující se na optimalizace a výsledky se brzo dostavily. Pomohli mi například hodně s analýzou klíčových slov nebo s analýzou konkurence.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (z celkem 6)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.