duplicita nadpisů H1 + rizika upgradu na WP 3.5.1

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Čeština pro WordPress duplicita nadpisů H1 + rizika upgradu na WP 3.5.1

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  Lubos237 a poslední změna je stará 9 let, 6 měsíců.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (z celkem 2)
  • Autor
    Příspěvky
  • #3268

    Lubos237
    Participant

    Nevím čím to je, ale na webu http://www.vysokorychlostni-zeleznice.cz/ se mi duplikují nadpisy H1:

    <h1> Vysokorychlostní železnice

    <h2> vysokorychlostní vlaky a vysokorychlostní tratě ve světě a v ČR

    <h1> Vysokorychlostní železnice = vysokorychlostní tratě + rychlovlaky

    <h2> Vysokorychlostní trať – dálnice pro vlaky

    <h2> Vysokorychlostní vlaky – letadla na kolejích

    Mám WP 3.4.2 a šablonu Weaver II (verze 1.1.7) a dále nainstalovaný All in One SEO Pack (1.6.15.2). Co mám změnit?

    Jaká jsou rizika při upgrade WP na novou verzi 3.5.1. ? Zůstane mi čeština, nebudou zlobit některé pluginy nebo šablona Weaver II? I když ta současná čeština není ideální: “Search site” ve vyhledávacím políčku, u ankety “Vote” a “View Results”, u nových příspěvků “Odesláno v 13.4.2013 by Lubos” apod.

    #20892

    Lubos237
    Participant

    Po kompletní přeinstalací WP na verzi 4.0 v CZ verzi a nové šabloně Twenty Fourteen je po problémech. Důležité je, ale nekopírovat wp_content ze staré verze WP, jen vyexportovat obsah přímo v administraci WP v Nastavení/Export obsahu. Média (např. obrázky) je potom nutné mít zálohované zvlášť a potom ručně opět nahrát přes administarci WP.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (z celkem 2)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

WordPress – novinky, návody a zajímavosti