Contact form 7 změna kolonek

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Problémy s WordPressem Contact form 7 změna kolonek

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  skorpyd a poslední změna je stará 10 let, 2 měsíce.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (z celkem 5)
  • Autor
    Příspěvky
  • #6490

    skorpyd
    Participant

    Zdravím,

    už asi 4 celý dny hledám, jakým způsobem změnit velikost kolonek v Contact form 7.

    tz. nehledám, jak změnit všechny kolonky, ale pouze některé, chci docílit toho, že na stránkách bude ceník.

    zjistil jsem tedy, že to lze udělat přes class a id přímo v contact form, ale jak se to upravuje, to už nevím.

    budu velice rád, když mi někdo dokáže poradit, zda na to existuje plugin, popř sem zveřejnit kód na upravu rozměrů + seřazení(na střed, pravá,levá strana)

    níže zasílám amaterský obrázek, jak by to cca mělo vypadat

    http://postimg.org/image/9ch296rdv/

    Děkuji

    #17729

    ScheRas
    Participant
    Web

    Každá “kolonka” má vlastní id. Aby jste dosáhl toho, čeho chcete, musíte umět používat kaskádové styly.

    #17730

    skorpyd
    Participant

    To mi je samozřejmě jasné, a je tady někdo, kdo by mi dokázal poradit, respektive to udělat v css ? ZDARMA/placeně (samozřejmě, i v případě, že za to zaplatím, tak zde na fóru uveřejním .css kód jak na to. (určtě to využije více lidí zde na foru)

    piště sem na forum, popř na email dawe205@gmail.com děkuji

    #17731

    ScheRas
    Participant
    Web

    Takhle jste se měl ptát už v první otázce. Už se Vám na to někdo ozval? Kdyžtak bych byl ochoten to udělat.

    #17732

    skorpyd
    Participant

    Bohužel ještě nikdo, budu velice rád, když se ozvete.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (z celkem 5)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

WordPress – novinky, návody a zajímavosti