Contact Form 7 a vícejazyčné stránky

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Čeština pro WordPress Contact Form 7 a vícejazyčné stránky

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  Markobros a poslední změna je stará 12 let, 8 měsíců.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)
  • Autor
    Příspěvky
  • #1127

    Markobros
    Participant

    Dobrý den.

    Nemáte někdo zkušenosti s použítím formulářů Contact Form 7 na vícejazyčných stránkách? Je možné texty ve formuláři nějakým jednoduchým způsobem přeložit (používám WPML) nebo je nutné použít pro každý jazyk samostatný formulář?

    Děkuji.

    #9082

    admin
    Keymaster
    Web

    Plugin Contact Form 7 by měl podporovat (manuál) vícejazyčné verze formulářů prostřednictvím WPML.

    Ohledně tohoto pluginu (a nejen o něm) jste na našem fóru již zadával několik dotazů. Mohu poprosit o reakce a doplnění, jak jste tyto problémy nakonec vyřešil?

    #9083

    Markobros
    Participant

    Děkuji za info, musím se naučit na netu lépe hledat :-)

    Ohledně ostatních dotazů, co se mi již povedlo postupně doplním.

    #9084

    Markobros
    Participant

    Tak musím hlásit, že navržený manuál v současné verzi (2.4.6 a asi i dřívějších) nefunguje, tagy [icl][/icl] již nejsou podporovány. Varování v administraci tvorby formuláře odkazuje na návod, který jsem asi dobře nepochopil, neboť se mi to tak jednoduše, jak tvrdí, nedaří. Spíš to znamená vytvořit celý formulář znovu ve zvoleném jazyce.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

WordPress – novinky, návody a zajímavosti