Chyba při přihlášení

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  Lukenzi a poslední změna je stará 11 let, 8 měsíců.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (z celkem 2)
  • Autor
    Příspěvky
  • #2012

    URNA93
    Participant
    Web

    Ahoj, mam problem … ještě než se přihlásim tak mi visí tahle chyba nad loginem

    Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data/web/virtuals/21001/virtual/www/wp-config.php:1) in /data/web/virtuals/21001/virtual/www/wp-login.php on line 362

    Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data/web/virtuals/21001/virtual/www/wp-config.php:1) in /data/web/virtuals/21001/virtual/www/wp-login.php on line 374

    a když se přihlásim tak

    Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data/web/virtuals/21001/virtual/www/wp-config.php:1) in /data/web/virtuals/21001/virtual/www/wp-login.php on line 362

    Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data/web/virtuals/21001/virtual/www/wp-config.php:1) in /data/web/virtuals/21001/virtual/www/wp-login.php on line 374

    Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data/web/virtuals/21001/virtual/www/wp-config.php:1) in /data/web/virtuals/21001/virtual/www/wp-includes/pluggable.php on line 680

    Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data/web/virtuals/21001/virtual/www/wp-config.php:1) in /data/web/virtuals/21001/virtual/www/wp-includes/pluggable.php on line 681

    Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data/web/virtuals/21001/virtual/www/wp-config.php:1) in /data/web/virtuals/21001/virtual/www/wp-includes/pluggable.php on line 682

    Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data/web/virtuals/21001/virtual/www/wp-config.php:1) in /data/web/virtuals/21001/virtual/www/wp-includes/pluggable.php on line 881

    Dělá to i při uplně čistý instalaci což jsem vlastně před chvílí udělal a stále nic, podle návodů co jsem našel by to mělo být mezerama před kodem ale jaksi …. žádný tam nejsou

    Běží mi to u wedosu a verze je 3.4.1

    #12526

    Lukenzi
    Participant

    nemusí být před kódem, můžou být i za, může to být i nový řádek za “?>”, může to být i BOOM… V jakém editoru jste soubor editoval?

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (z celkem 2)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

WordPress – novinky, návody a zajímavosti