401 authorization required nginx

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Hosting a WordPress 401 authorization required nginx

Zvolené téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (3 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna je stará 5 let, 3 měsíce.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (z celkem 7)
  • Autor
    Příspěvky
  • #36585

    nakamuchi
    Participant

    Dobrý den, mám takový menší problém. Jedna osoba která je z jiného státu než České Republiky se chce přihlásit na účet který jsem já vytvořil pro něho aby mohla překládat, ale píše mu to hlášku která je uvedena v názvu tématu. (Plugin který používám na překlad je Glotpress). Děkuji za každou reakci.

    Používá prohlížeč Firefox Quantum 64.0

    #36587

    admin
    Keymaster
    Web

    Jaký používáte hosting? Není to nějaká ochrana hostingu před automatickými roboty ze zahraničí?

    #36590

    nakamuchi
    Participant

    Hosting je Endora.cz a “Blokovat POST požadavky ze zahraničí” to mám vypnuté.

    #36591

    nakamuchi
    Participant

    Hosting je endora.cz a blokování příspěvku ze zahraničí mám vypnuté. (pokud tohle píšu dvakrát tak se omlouvám já to neviděl to předešlé)

    #36600

    admin
    Keymaster
    Web

    Hmmm, Akismet, vyhodnotil odpověď jako spam, takže teprve teď vytahuji z koše :-(

    Zkusil bych deaktivovat pluginy a vyzkoušet to, nemáte tam nějaký bezpečnostní plugin? Potom případně kontaktovat podporu Endory, ale myslím, že používali Apache a nikoli Nginx, takže je to podivné…

    #36601

    flashrad
    Participant

    u Endory na něj vyskočí přihlašovací okenko kam musí zadat wpendora a wpendora. Pak ho to pustí dále…

    #36602

    admin
    Keymaster
    Web

    Aha, díky, možná to v nějakém prohlížeči zlobí, tak s tím mám občas problémy :-(

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (z celkem 7)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

WordPress – novinky, návody a zajímavosti