S474N

Přehled odpovědí

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (z celkem 6)
  • Autor
    Příspěvky
  • odpověď na téma: Bílá stránka #7472

    S474N
    Participant
    Web

    Pred deaktivaci: # Memory usage : 29.18 MByte

    Po deaktivaci: # Memory usage : 29.08 MByte

    No skoro zadna zmena.

    odpověď na téma: Bílá stránka #7470

    S474N
    Participant
    Web

    Netusim, protoze jsem tu zmenu provedl pri samotnem upgradu. Hosting je free Pipni, takze jakekoliv upravy neprichazi v uvahu.

    odpověď na téma: Bílá stránka #7468

    S474N
    Participant
    Web

    admin: vse jsem instaloval pres FTP a tam jsem si jist na 110%, ze k zadnemu problemu nedoslo, protoze jsem to zkousel nekolikrat. Spise to vypada na problem s pameti (a to uz jsem tu cestinu vyresil podle tveho navodu na hlavnim webu).

    * PHP Version : 5.2.12 / 64Bit OS

    * Memory limit : 32 MByte

    * Memory usage : 29.18 MByte

    odpověď na téma: Bílá stránka #7466

    S474N
    Participant
    Web

    Takze jsem zase nekam pokrocil, vyzkousel jsem toto:

    Neočekávaný výstup (unexpected output) při aktivaci pluginu

    A nyni mi pri aktivaci pluginu NextGen Gallery uz nenaskoci bila stranka, ale vse zustane jak ma, jenom mi nahore priskoci varovani:

    Plugin nemůže být aktivován, protože způsobil závažnou chybu.

    Vic z toho nedostanu a nedojde ani k ulozeni dalsich dat do souboru neocekavany_vystup.log

    odpověď na téma: Bílá stránka #7465

    S474N
    Participant
    Web

    Jenom se zeptam, podle priznaku mam zrejme stejny problem, ale vylucovaci metodou jsem zjistil, ze mi to dela plugin NextGen Gallery. Mohu vedet, co ma upgrade nove verze PHP spojene s provozem WP?

    odpověď na téma: aktualizace wordpress ze stare verze #7545

    S474N
    Participant
    Web

    Take jsem aktualizoval z 2.x verze. Kompletne jsem vse udelal dle klasickeho postupu a samozrejme jsem si stahl nejaktualnejsi verze pluginu, ktere jsem pouzival. Ovsem pri jejich postupe aktivaci mi najednou skocila bila stranka a neslo s tim nic delat. Kompletne bila stranka se objevila i po prihlaseni do administrace. Jedine co pomohlo, bylo docasne prejmenovani adresare s pluginy, ktere se timto deaktivovaly. Postupnou metodou zjistovani jsem prisel, ze mi toto dela nova verze NextGen Gallery – jakmile ji dam aktivovat, tak opetovne to co vyse. Zkousel jsem i odkomentovat radek v gd.thumbnail.inc.php ( @ini_set(‘memory_limit’, ‘128M’);), ale nema to zadny vliv.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (z celkem 6)

WordPress – novinky, návody a zajímavosti