radek1403

Přehled odpovědí

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (z celkem 5)
  • Autor
    Příspěvky
  • odpověď na téma: Woocommerce Košík (mobilní verze) – ODMĚNA! #26964

    radek1403
    Participant

    Ok, moc Vám děkuji za pomoc. Pokud chcete tak mi na email: nisev@seznam.cz pošlete číslo Vašeho bankovního účtu a rád Vám pošlu odměnu. Zkusím ještě použít ten kód s tím 160 px a uvidíme.

    odpověď na téma: Woocommerce Košík (mobilní verze) – ODMĚNA! #26962

    radek1403
    Participant

    Všiml jsem si že se to tam nevejde jen pokud je mobil na výšku, pokud dám mobil na šířku tak už se tam ty tlačítka vlezou. Nešlo by to nějak přizpůsobit podle aktuální šířky obrazovky?

    odpověď na téma: Woocommerce Košík (mobilní verze) – ODMĚNA! #26961

    radek1403
    Participant

    Tak jsem nejdřív zkusil smazat max-width a nic se nedělo a když jsem to přepsal na min-width tak už to vypadá líp :). Pouze je tam problém, že sice to na tom mobilu už zabere celou šířku, ale pořád se tam nevejdou celý tlačítka Použít kupón a Aktualizovat (je tam pouze Použít kupó a Aktualizova). Nevíte náhodou co s tím? Děkuji

    odpověď na téma: Woocommerce Košík (mobilní verze) – ODMĚNA! #26959

    radek1403
    Participant

    Ok, děkuji. Přístup k FTP mám, takže večer až se dostanu k PC to zkusím editovat, případně to udělám přes ten plugin. Pokud to bude fungovat tak Vám pak samozřejmě zašlu odměnu :). Ještě jednou děkuji.

    odpověď na téma: Woocommerce Košík (mobilní verze) – ODMĚNA! #26957

    radek1403
    Participant

    Dobrý den, mockrát Vám děkuji za odpověď. Mohu se pouze zeptat kde tento soubor najdu? V editoru pluginů jsou u Woocommerce pouze php soubory. Děkuji

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (z celkem 5)

WordPress – novinky, návody a zajímavosti