maco1981

Přehled odpovědí

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1. až 20. (z celkem 34)
  • Autor
    Příspěvky
  • odpověď na téma: Nezobrazuje titulok #30425

    maco1981
    Participant
    Web

    moze byt,mal som pol roka nefunkcny web a nainstaloval som tam WP 3.9 plus najnovsi all in one SEO pack…potom som ho aktualizoval na 4.7 a uz to ide

    odpověď na téma: Nezobrazuje titulok #30421

    maco1981
    Participant
    Web

    aktualizoval som WP a uz to ide…

    odpověď na téma: Wedos: Zpomalený web #24513

    maco1981
    Participant
    Web

    Tak to mate pravdu. Je to podla mna najlepsi webhosting, preto ma aj zarazil ich pristup na podpore. V minulosti ked som mal nejaky problem s webom, to vyriesili behom par hodin a uplne v pohode.

    odpověď na téma: Wedos: Zpomalený web #24507

    maco1981
    Participant
    Web

    v com to nezní moc pozitivně?

    odpověď na téma: Wedos: Zpomalený web #24457

    maco1981
    Participant
    Web

    To mi nakoniec ponukol ich technik, lebo som sa im vyhrazal zalobou :D kazdy den som bombardoval ich podporu, nech s tym nieco spravia, kedze ja som na webe nic nemenil a ze to musi byt problem na ich strane. Podla toho wedostestu som odstranil vsetko co sa dlho nacitalo, ale web bol stale spomaleny a stale ma tlacili nech prejdem na podstatne drahsi webhosting NoLimit Extra. Tak som sa nasral a dal som im na vyber, bud daju web do normalneho stavu, alebo ich zazalujem a nato mi hned pisal ich technik,ze mi presunie databazu na rychlejsi server.

    odpověď na téma: Wedos: Zpomalený web #24430

    maco1981
    Participant
    Web

    tak mi nakoniec technik Wedosu presunul databazu na novy server ktory vyuziva SSD disky a odvtedy to uz ide normalne.

    odpověď na téma: Wedos: Zpomalený web #24201

    maco1981
    Participant
    Web

    takze web stale- Service Temporarily Unavailable

    The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.

    Ctete instrukce v nasi znalostni bazi: Chyba 503 Service Temporarily Unavailable

    odpověď na téma: Wedos: Zpomalený web #24186

    maco1981
    Participant
    Web

    ano, Wedos. Takze to nema vplyv na funkciu pluginu?

    odpověď na téma: Wedos: Zpomalený web #24183

    maco1981
    Participant
    Web

    musel som obnovit web zo zalohy. a ako som zapol sitemap v All in One SEO Pack mi v nadstaveni ukazuje tuto hlasku

    Warning: posix_getpwuid() has been disabled for security reasons in /data/web/virtuals/35700/virtual/www/wp-admin/includes/class-wp-filesystem-direct.php on line 187

    odpověď na téma: Wedos: Zpomalený web #24168

    maco1981
    Participant
    Web

    teraz sa nemozem dostat do administracie, lebo na dokoncenie aktualizacie WP musim aktualizovat databazu a tam mi vzdy vyskoci chyba 500 – Internal Server Error

    odpověď na téma: Wedos: Zpomalený web #24167

    maco1981
    Participant
    Web

    sitemap som zapol vcera cez All in One Seo Pack a teraz aktualizujem WP a znova mi vyskocila chyba- Internal Server Error

    Pri zpracovani pozadavku doslo k vnitrni chybe. Pravdepodobne se jedna o chybu v .htaccess souboru.

    Ctete instrukce v nasi znalostni bazi: Chyba 500 – Internal Server Error

    odpověď na téma: Wedos: Zpomalený web #24157

    maco1981
    Participant
    Web

    Vypol som ten post views aj Better WordPress Google XML Sitemaps a zda sa mi, ze je web rychlejsi a nespomaluje. Inak, niekde som cital,ze na webe moze byt viac sitemapov, je na to nieco? A dakujem za pomoc :)

    odpověď na téma: Wedos: Zpomalený web #24142

    maco1981
    Participant
    Web

    odstranil som to a nepomohlo to, web je stale spomaleny. posielam vam pristup

    odpověď na téma: Wedos: Zpomalený web #24140

    maco1981
    Participant
    Web

    to mi napisal technik z Wedosu,ze to bude urcite tym. tiez si myslim, ze to tym nebude, skusal som aj ine sablony a web sa aj tak nacital pol minuty.

    odpověď na téma: Wedos: Zpomalený web #24133

    maco1981
    Participant
    Web

    postoval som to sem, ale akismet to dal asi do spamu. Ide o

    http://kinotips.cz/wp-content/themes/iMovies/img/mainnav-sep.gif

    subor img tam vobec nemam a ani som nemal, mam tam len subor images, ale mainnav-sep.gif tam neni. Stiahol som si pre istotu aj starsiu temu iMovies, ale neni to tam.

    odpověď na téma: Wedos: Zpomalený web #24115

    maco1981
    Participant
    Web

    podla testu mi to tam brzdi script c.50, ale v FTP nemam vobec taky adresar a ani som nemal. nechapem to…

    odpověď na téma: Wedos: Zpomalený web #24109

    maco1981
    Participant
    Web

    admin: Příspěvek vytažen ze spamu, omluva!

    podla testu sa mi pomaly nacita script c. 50, ale v FTP nemam ani taku zlozku

    http://webpagetest.wedos.com/result/150802_P4_D/1/details/

    odpověď na téma: Wedos: Zpomalený web #24094

    maco1981
    Participant
    Web

    mne to stale ide spomalene a to je prave polnoc a mam na webe 14 ludi. wedos to urcite neopravi, podla mojho nazoru nas takto tlacia aby sme presli na drahsi webhosting nolimit extra

    odpověď na téma: Wedos: Zpomalený web #24090

    maco1981
    Participant
    Web

    navstevnost mam uz rok okolo 300 az 600 UIP denne.presne toto iste robi aj mne, chvilu to ide pekne rychlo a potom je to zase pomale.

    odpověď na téma: Wedos: Zpomalený web #24081

    maco1981
    Participant
    Web

    problem stale pretrvava. wedos ma odbil s tym,ze to je moja chyba, aj ked som s webom nic nerobil. ze vraj to je vycerpanie PHP procesov a mam prejst z webhostingu no limit na webhosting no limit extra…nepozreli by ste sa mi na to? poslal by som vam FTP pristup.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 20 příspěvků - 1. až 20. (z celkem 34)

WordPress – novinky, návody a zajímavosti