509

Přehled odpovědí

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (z celkem 5)
  • Autor
    Příspěvky
  • odpověď na téma: Jde dostat widget Kalendáře do horního menu TOP BAR? #35040

    509
    Participant

    Pozeram si tu temu..

    To fakt chcete do tejto hlavicky napchat este aj ten modul s kalendarom?

    Pokial ale nemate znalosti s tym stylovanim, vrelo neodporucam.

    Treba si uvedomit, ako sa to bude nasledne zobrazovat aj na telefonoch.. ved budete mat komplet plnu obrazovku len hlavicky, pokial si nedokazete schovat niektore z tych prvkov na displejoch. Uplne zbytocny balast.. Zasada cislo 1. znie – nikdy nenut navstevnika premyslat!

    To je samozrejme len moj nazor a rada…

    odpověď na téma: Jde dostat widget Kalendáře do horního menu TOP BAR? #35028

    509
    Participant

    Ja nechcem byt zly.. ale napisal som Vam kde je cesta..

    Chce to trocha stylovania.. tak do toho.

    odpověď na téma: Jde dostat widget Kalendáře do horního menu TOP BAR? #35025

    509
    Participant

    Zas tak dobry aby som to napisal z voleja nie som..
    Musel by som vidiet to stylovanie pluginu a widgetu tej konkretnej temy. Ale to je cesta.

    Ak uvediete aj nazov temy a aj nazov pluginu, mozno sa skor najde niekto, kto Vam pomoze.

    V kazdom pripade ak sa chystate pracovat vo Wp, odporucam si nastudovat aspon zaklady k stylovaniu.

    odpověď na téma: Jde dostat widget Kalendáře do horního menu TOP BAR? #35023

    509
    Participant

    Ja teda nie som koder.. tak mozno trepnem, ale najst si vhodny plugin, by nemal byt zasadny problem a potom umiestnit si ho kam potrebujem tiez nie..

    Budto by som si vytvoril vlastny widget, alebo upravil sablonu stranky a strcil to tam na tvrdo…

    odpověď na téma: Problem s prihlasenim sa do administracie #35022

    509
    Participant

    Skusal som vsetko.. Nic nepomohlo.
    Vasa poznamka o PHP ma priviedla k myslienke, ci po aktualizacii WP postacuje PHP?

    Skusil som navysit php a to nakoniec pomohlo.

    V kazdom pripade dakujem za rady a hodne zdaru zelam.

    Peto

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (z celkem 5)

WordPress – novinky, návody a zajímavosti